Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw #piwnica #normik
Hej,
Jak wszyscy wiemy dziewczyny chcą żeby je w jakiś sposób rozbawić. W jaki sposób to możesz zrobić? Na pewno nie pisząc do niej - hej, co tam?
Krótka propozycja ode mnie - zobacz dołączone zdjęcie.

Ale dzisiaj nie o tym

Szukacie złotego graala na tindera. Ja wam doradze co tutaj dziala. Nie rozpoczniesz żadnego pisania z niezłą laska nie mając zaprawy. Czym jest zaprawa? Dobrym pierwszym wrażeniem. Czyli czym? No musisz mieć dobre zdjęcie. Nie jedno ale najlepiej 6 do 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko że tutaj mało kto jest chadem. Ale wystarczy Ci bycie normikiem. A może i nawet niżej. Teraz co musisz zrobić. Zobacz, grałeś w GTA5. Chciałeś żeby twój character ładnie wyglądał dlatego w misji której trzeba było się przebrać siedziałeś chwilkę w tej przymierzalni dobierając jakieś fajne ciuszki. Tak samo to działa w prawdziwym świecie. Musisz samego siebie dobrze ubrać i wyposażyć w co tam Ci się tylko widzi (tatuaże, amulety, sygnety, pierścienie, zegarki), fryzurkę sobie ogarnij, może nawet jakiś stylista na raz XD. Kolejno co.. no uwaga potrzebujesz zdjęcie. Co Ci mogę zaproponować? Dziewczyny oczywiście są profesjonalistkami w tym, każda dobra ma #!$%@? zdjęcie - tego samego ona oczekuje od gościa na tinderze. Serio taką możesz wyrwać jeżeli będziesz mieć zrobione konkretne zdjęcia. Czyli co? Poszukaj sobie na olx fotografa w najbliższym mieście który uderzy Ci sesje.. nie musi to być tzw. sesja randkowa. Mając zdjęcia jest wszystko gotowe, bo one zasuwają w lewo, prawo profile tak samo jak Ty. Pewnie niczego nie odkryłem że najlepsze zdjęcie musi być pierwsze by przykuło uwagę. Jeżeli już przykuje to nasza ofiara obejrzy sobie resztę, tutaj też trzeba zapracować żeby się jej cała reszta spodobała. I teraz już przechodzimy do opisu chociaż nie jest on konieczny. Możesz coś długiego stworzyć, krótki opis siebie. Albo coś głupszego, krótkiego, chwytliwego. Nawet to proponuję. Podam Ci przykład który świetnie zadziałał "Zostań moją (emotka kotki) , zostań moją słodką (emotka małpki z oczami serduszek+całusek) ".

Taki profil powinien się na pewno wyróżnić spośród reszty, a tego właśnie one szukają. W sumie to szukają nie wiadomo jakiego księcia, tak samo jak my w drugą stronę. Myślę że jest to związane z tym że jesteśmy przesyceni internetem i perfekcjonizmem. Tak na marginesie obczaj sobie ten filmik https://youtu.be/-dYgnvrvQ3M (Możesz tutaj stwierdzić że laski piszące o nudzie właśnie są tego typu, czyli prawie każda).

No dobra wracając do tematu.
Łapiesz pary. Teraz trzeba się do nich odezwać, bo nawet do chada typiarki same nie napiszą. Twardo trzymają zasady że to i tak gość musi napisać. Magia się pojawia tutaj że cokolwiek nie napiszesz to powinny chcieć z Tobą pisać. Albo przynajmniej więcej dziewczyn niż na Twoim obecnym profilu. Musisz teraz uzbroić się w cierpliwość i z nimi pisać. Część z nich będzie z Tobą cały czas pisać po prostu dla zabicia czasu, ale nie bedą chciały nic w realu. Ale znajdziesz też co jakiś czas kilka takich które będą Cię chciały w końcu poznać.
Co do niej napisać?
-Możesz skorzystać z opisu profilu podanego wyżej tj. "Zostań moją (emotka kotki) , zostań moją słodką (emotka małpki z oczami serduszek+całusek) ".., ale wtedy stworz wlasny opis oczywiście. Albo w ogóle coś kreatywnego i ZABAWNEGO (serio się uśmiechną)
-Hej Klaudia (test na normalność)
I co dalej?
Bierzesz jakiś punkt zaczepienia
Coś co Ci do oka wpadnie z jej zdjęć, wiek, odległość, opis.
Często się zdarza że musisz ciągnąć rozmowę, ale jeżeli uda Ci się dobrze to rozegrać, to laska w końcu zacznie z Tobą normalnie pisać. Jak pisać? Nie możesz tutaj przyjmować postawy introwertycznej. Laski są przyzwyczajone do tych głupich formułek typu: Co tam, jak leci, czego tutaj szukasz, co robisz, czym się zajmujesz. Z tych pytań możesz zacząć korzystać jak już tą laseczkę sobie podrobisz troszeczkę, sprawisz że się uśmiechnie.

Czyli tak - Po skorzystaniu z punktu zaczepienia rozmowa toczy się z (myślenia przyczynowo-skutkowego) po prostu po przeczytaniu wiadomości powinno Ci coś do główki wlecieć co byś chciał odpowiedzieć na to i to napisać lol XD

Kojarzysz takich ludzi ze szkoły którzy gadają tak właściwie o byle czym, a zjednali sobie mnóstwo fajnych kolegów, dziewczynek? O to mi właśnie tutaj chodzi. W ten sposób musisz pisać. Tylko że.. no właśnie nie potrafisz bo jesteś zazwyczaj wykopkiem - introwertykiem. Powiem wam że sam takim byłem (INTJ-A). A co się stało że już nie jestem?
Może wyrosłem? #!$%@? wie. Ale miałem w swoim życiu moment że trafiłem właśnie na złotego graal'a robienia pieniędzy i naprawdę w mojej głowie zrobił się kompletny lans, bo tak mocno sobie to wszystko wyobraziłem że będę mógł wszystko XD
Trwało to z dobre pół roku myślę, ten stan. Jeżeli byś mogł wszystko, no to co? Laski chyba wszystkie Twoje tak? Mi z takim mindsetem że jesteś TOP10 forbes - naturalnie zaczęło mi przychodzić otwieranie się do innych osób. Do tych samych osób z którymi chodziłem do liceum. Po prostu jakoś tak zacząłem się oddzywać w grupce. Chłopacy zaczęli na mnie dziwnie patrzeć, mówić o tym że coś się ze mną stało - nie byłeś taki -. Dołożyłem jeszcze w tamtym okresie mocno siłownię, może to właśnie siłka pomogła mi też zbudować pewność siebie. Kto wie. Co bym Ci mógł doradzić jeszcze to tak:
-Przestań walić konia - ja z kolegą zrobiliśmy sobie wyzwanie że nie walimy przez 45 dni. Opierało się to na wzajemnym zaufaniu XD. On wytrzymał 11 dni, ja te 45 i po tym czasie doszedłem do wniosku że mógłbym już go nigdy nie walić. Ale zwaliłem po tych 45 sprawdzić czy bedzie jakoś PRZE MEGA. Było tak jakbyś tego nie robił około tydzień.
Po dłuższym czasie nie walenia możesz zauważyć dużo mniejsze zmęczenie po sobie. Ja zacząłem po innych gościach widzieć że muszą regularnie walić bo tak wyglądali bardzo zmęczeni i wydaje mi się że laski mają taki instynkt też. Podobno wtedy stajesz się dla nich automatycznie atrakcyjniejszy na ulicy.
-Rusz na siłkę, nie możesz być taki skinny, dużo lepiej się wygląda jak troszeczkę nabierzesz masy mięśniowej.
-Jeszce jakbyś wyszedł z piwnicy, nie grał, ograniczył czas w social mediach (DO ZERA) to też nabierzesz witalności.

Jeżeli to wdrążysz w życie powinieneś widzieć że emanujesz po prostu jakąś taką energią i laski to widzą po tobie (autopsja).

To tyle szanowni państwo. Może to się da przeczytać co wam chciałem opowiedzieć. Nie trzymać się kupy i wszystko to już wiedzieliście, ale coś mnie natchnęło żeby wam napisać dzisiaj o 4 godzinie.
Pozdrawiam was, spróbuje na jakieś pytania odpowiedzieć jeżeli owe będą.
Mam też nadzieję że nigdzie nie zaprzeczyłem samemu sobie w tym tutorialu hahaha.
Matek453 - #tinder #przegryw #piwnica #normik 
Hej,
Jak wszyscy wiemy dziewczyny ch...

źródło: comment_1586741470saKuqqRV7pms0NRnxpclbV.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@PeterFile:

A masz Peter? Jeśli tak no to gratulacje, nie musisz nic robić haha

Można powiedzieć że to tak jakbyś wygrał na loterii, albo w porównaniu do innych był z jakieś znanej rodziny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PeterFile:
Nie prawda totalny bullshit - tak było ale jakieś 3 lata temu, od kiedy pojawiła się masa fejkow i stulejarzy którzy umawiają się i nie przychodzą dziewczyny zrobiły się bardzo podejrzliwe i uważne

Zrób sobie profil kolesia z klasa, przystojnego takiego 9/10 minimum - na 200 par może z 3 ustawisz się na sex na szybko, na zasadzie dwa zdania i wychodzimy - reszta zleje Cię ciepłym moczem jeżeli
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: 28, takich statystyk nie prowadzę, ale jest dobrze i w sumie najczęściej studentki pierwszego roku lub maturzystki siadają dobrze.. młodsze też czasem się trafiają i chyba są jeszcze łatwiejsze ale rzadziej, bo jednak regularne poznawanie szesnastek jest trudiejsze
  • Odpowiedz
@PeterFile:
Ja rok młodszy od Ciebie i z kolei mam odczucia ze te o których mówiłeś to przeważnie udają dziewice i wogole nie zainteresowane taka tematyka i zabawami
Z kolei dziewczyny 25+ są bardziej świadome potrzeb i grają w otwarte karty jeżeli zależy im tylko na łóżku

Ale fakt ze ja raczej siksy omijam i więcej daje w prawo starszych dlatego może mam takie mylne odczucia
  • Odpowiedz
@PeterFile
Super gratulacje. Tak trzymać, ja zazdroszczę
Chociaż osobiście też nie mogę narzekać. Ciałko mam dosyć wyćwiczone i ogólna proporcja 9/10, mordka raczej 8 w skali ludzi mojego wieku.

@Hydrox1992
Bardzo fajnie, ciekawie piszesz kolego. Widać że masz już trochę lat doświadczenia, super że
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: te starsze czy też w moim wieku też chętne, bo widzę jak się prężą, ale totalnie mnie nie interesują.
nie wiem dlaczego dokładnie, może chcą kogoś w swoim wieku lub wiedzą ze lata mijają i marzy im się stały związek z kimś ogarniętym lub w ogóle związek xD do tego dojrzalsze i wiedzą że mogą równie dobrze rwać facetów.. ale niektóre młodsze mimo tego że rocznik lepszy potrafią się zebrać.. ale to mniejszość.
siksy to masz na myśli że młode a nie karyny? bo karyny to staram się omijać. co prawda nie oczekuję górnolotnych dyskusji z dziewczynami, ale jednak bez przesady XD
udają dziewicę przed tymi którymi im zależy, jak mają poczucie ze nie oceniasz i dobrze wiesz że miała bolca i ona to widzi to nie ma już sensu ukrywać..

@Matek453: kluczem jest nie mieć brzydkiego ryja.. jak masz ponad przeciętny - niekoniecznie supre ładny to musi być łatwiej a zawsze jakaś różowa się złapie,
  • Odpowiedz
@PeterFile: siksy mam na myśli wiek - takie 18-20, mówisz ze tam najłatwiej? Ale szukasz takich bardziej normalnie wyglądających, szarych myszek czy takich bardziej wyzywających? Szczerze mówiąc dawno takiej 18 albo pierwszorocznej nie miałem ( ͡º ͜ʖ͡º) coś bym podziałał może trzeba trochę target zmienić ...( ͡ ͜ʖ ͡)

U starszych jest to ryzyko ze właśnie udają chętne na ONS
  • Odpowiedz
@Matek453:
Ciesz się obecnością Kobiet w pracy - nie każdy ma taka możliwość ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ja przeszedłem ścieżkę przegrywu - szkoła podstawowa, gimba ta sama ekipa kolegów - główne zainteresowana gry(czasy OGAME’a i WoW - serio World of Warcraft to zło) potem oddzieliłem się od tej ekipy w liceum ale przez 3 lata ciężko było mi się przestawić na dynamiczny styl bycia - kumple podrywali ja nie - wiesz takie liceum trochę kujonskie ludzie po świecie latali, grali w tenisa itp a ja jedyne o czym umiałem gadac to rajdy w wowie ... ale zaczęła się przemiana ...
Na studiach mimo ze nerdowski kierunek już wiedziałem ze introwertyzm ma mocne strony i ze nie jestem przegrywem tylko ze mi się tak wydaje
Skupiłem się ja wykształceniu, pracy, zaczęła się lepsza kasa - zaczęło się dbanie o wygląd - koszule, dobrej jakości obuwie(pokaz mi czyjeś buty a powiem Ci kim jest ( ͡~ ͜ʖ ͡°)) ogarnięcie włosów żeby
  • Odpowiedz
@Hydrox1992: takie bardziej wypośrodkowane.. te takie totalne szare myszki to dają mi wrażenie że wykorzystuje upośledzonego człowieka, bo niektóre straszne ameby.. z kolei te bardzo wyzywające to przeważnie za bardzo #!$%@?ęte a ja nie mam w planie pajacować z nią tylko bzykać.

te starsze to fakt wyrachowane zdrowo, ale wiele osób mi mówi że dobrze się bzykają, bo już wiedzą czego chcą.. te młode też ogarniają temat a dodatkiem ten
  • Odpowiedz
@PeterFile:
Milf to ciekawa opcja jak szukasz tylko seksu - tam najłatwiej o relacje czysto łóżkowa

Ja z kolei mam problem z małolatami - tak drażni mnie ich dziecinność i ciśnienie na atencję(pod tytułem patrz zobacz - i zdjęcie na snapie ze jej się pryszcz zrobił - autentyk xd) ze nie mam nigdy siły gadac na tyle długo by się z taka umówić na cokolwiek ¯\(ツ)
Dlatego mnie
  • Odpowiedz