Wpis z mikrobloga

#tinder #przegryw #piwnica #normik
Hej,
Jak wszyscy wiemy dziewczyny chcą żeby je w jakiś sposób rozbawić. W jaki sposób to możesz zrobić? Na pewno nie pisząc do niej - hej, co tam?
Krótka propozycja ode mnie - zobacz dołączone zdjęcie.

Ale dzisiaj nie o tym

Szukacie złotego graala na tindera. Ja wam doradze co tutaj dziala. Nie rozpoczniesz żadnego pisania z niezłą laska nie mając zaprawy. Czym jest zaprawa? Dobrym pierwszym wrażeniem. Czyli czym? No musisz mieć dobre zdjęcie. Nie jedno ale najlepiej 6 do 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko że tutaj mało kto jest chadem. Ale wystarczy Ci bycie normikiem. A może i nawet niżej. Teraz co musisz zrobić. Zobacz, grałeś w GTA5. Chciałeś żeby twój character ładnie wyglądał dlatego w misji której trzeba było się przebrać siedziałeś chwilkę w tej przymierzalni dobierając jakieś fajne ciuszki. Tak samo to działa w prawdziwym świecie. Musisz samego siebie dobrze ubrać i wyposażyć w co tam Ci się tylko widzi (tatuaże, amulety, sygnety, pierścienie, zegarki), fryzurkę sobie ogarnij, może nawet jakiś stylista na raz XD. Kolejno co.. no uwaga potrzebujesz zdjęcie. Co Ci mogę zaproponować? Dziewczyny oczywiście są profesjonalistkami w tym, każda dobra ma #!$%@? zdjęcie - tego samego ona oczekuje od gościa na tinderze. Serio taką możesz wyrwać jeżeli będziesz mieć zrobione konkretne zdjęcia. Czyli co? Poszukaj sobie na olx fotografa w najbliższym mieście który uderzy Ci sesje.. nie musi to być tzw. sesja randkowa. Mając zdjęcia jest wszystko gotowe, bo one zasuwają w lewo, prawo profile tak samo jak Ty. Pewnie niczego nie odkryłem że najlepsze zdjęcie musi być pierwsze by przykuło uwagę. Jeżeli już przykuje to nasza ofiara obejrzy sobie resztę, tutaj też trzeba zapracować żeby się jej cała reszta spodobała. I teraz już przechodzimy do opisu chociaż nie jest on konieczny. Możesz coś długiego stworzyć, krótki opis siebie. Albo coś głupszego, krótkiego, chwytliwego. Nawet to proponuję. Podam Ci przykład który świetnie zadziałał "Zostań moją (emotka kotki) , zostań moją słodką (emotka małpki z oczami serduszek+całusek) ".

Taki profil powinien się na pewno wyróżnić spośród reszty, a tego właśnie one szukają. W sumie to szukają nie wiadomo jakiego księcia, tak samo jak my w drugą stronę. Myślę że jest to związane z tym że jesteśmy przesyceni internetem i perfekcjonizmem. Tak na marginesie obczaj sobie ten filmik https://youtu.be/-dYgnvrvQ3M (Możesz tutaj stwierdzić że laski piszące o nudzie właśnie są tego typu, czyli prawie każda).

No dobra wracając do tematu.
Łapiesz pary. Teraz trzeba się do nich odezwać, bo nawet do chada typiarki same nie napiszą. Twardo trzymają zasady że to i tak gość musi napisać. Magia się pojawia tutaj że cokolwiek nie napiszesz to powinny chcieć z Tobą pisać. Albo przynajmniej więcej dziewczyn niż na Twoim obecnym profilu. Musisz teraz uzbroić się w cierpliwość i z nimi pisać. Część z nich będzie z Tobą cały czas pisać po prostu dla zabicia czasu, ale nie bedą chciały nic w realu. Ale znajdziesz też co jakiś czas kilka takich które będą Cię chciały w końcu poznać.
Co do niej napisać?
-Możesz skorzystać z opisu profilu podanego wyżej tj. "Zostań moją (emotka kotki) , zostań moją słodką (emotka małpki z oczami serduszek+całusek) ".., ale wtedy stworz wlasny opis oczywiście. Albo w ogóle coś kreatywnego i ZABAWNEGO (serio się uśmiechną)
-Hej Klaudia (test na normalność)
I co dalej?
Bierzesz jakiś punkt zaczepienia
Coś co Ci do oka wpadnie z jej zdjęć, wiek, odległość, opis.
Często się zdarza że musisz ciągnąć rozmowę, ale jeżeli uda Ci się dobrze to rozegrać, to laska w końcu zacznie z Tobą normalnie pisać. Jak pisać? Nie możesz tutaj przyjmować postawy introwertycznej. Laski są przyzwyczajone do tych głupich formułek typu: Co tam, jak leci, czego tutaj szukasz, co robisz, czym się zajmujesz. Z tych pytań możesz zacząć korzystać jak już tą laseczkę sobie podrobisz troszeczkę, sprawisz że się uśmiechnie.

Czyli tak - Po skorzystaniu z punktu zaczepienia rozmowa toczy się z (myślenia przyczynowo-skutkowego) po prostu po przeczytaniu wiadomości powinno Ci coś do główki wlecieć co byś chciał odpowiedzieć na to i to napisać lol XD

Kojarzysz takich ludzi ze szkoły którzy gadają tak właściwie o byle czym, a zjednali sobie mnóstwo fajnych kolegów, dziewczynek? O to mi właśnie tutaj chodzi. W ten sposób musisz pisać. Tylko że.. no właśnie nie potrafisz bo jesteś zazwyczaj wykopkiem - introwertykiem. Powiem wam że sam takim byłem (INTJ-A). A co się stało że już nie jestem?
Może wyrosłem? #!$%@? wie. Ale miałem w swoim życiu moment że trafiłem właśnie na złotego graal'a robienia pieniędzy i naprawdę w mojej głowie zrobił się kompletny lans, bo tak mocno sobie to wszystko wyobraziłem że będę mógł wszystko XD
Trwało to z dobre pół roku myślę, ten stan. Jeżeli byś mogł wszystko, no to co? Laski chyba wszystkie Twoje tak? Mi z takim mindsetem że jesteś TOP10 forbes - naturalnie zaczęło mi przychodzić otwieranie się do innych osób. Do tych samych osób z którymi chodziłem do liceum. Po prostu jakoś tak zacząłem się oddzywać w grupce. Chłopacy zaczęli na mnie dziwnie patrzeć, mówić o tym że coś się ze mną stało - nie byłeś taki -. Dołożyłem jeszcze w tamtym okresie mocno siłownię, może to właśnie siłka pomogła mi też zbudować pewność siebie. Kto wie. Co bym Ci mógł doradzić jeszcze to tak:
-Przestań walić konia - ja z kolegą zrobiliśmy sobie wyzwanie że nie walimy przez 45 dni. Opierało się to na wzajemnym zaufaniu XD. On wytrzymał 11 dni, ja te 45 i po tym czasie doszedłem do wniosku że mógłbym już go nigdy nie walić. Ale zwaliłem po tych 45 sprawdzić czy bedzie jakoś PRZE MEGA. Było tak jakbyś tego nie robił około tydzień.
Po dłuższym czasie nie walenia możesz zauważyć dużo mniejsze zmęczenie po sobie. Ja zacząłem po innych gościach widzieć że muszą regularnie walić bo tak wyglądali bardzo zmęczeni i wydaje mi się że laski mają taki instynkt też. Podobno wtedy stajesz się dla nich automatycznie atrakcyjniejszy na ulicy.
-Rusz na siłkę, nie możesz być taki skinny, dużo lepiej się wygląda jak troszeczkę nabierzesz masy mięśniowej.
-Jeszce jakbyś wyszedł z piwnicy, nie grał, ograniczył czas w social mediach (DO ZERA) to też nabierzesz witalności.

Jeżeli to wdrążysz w życie powinieneś widzieć że emanujesz po prostu jakąś taką energią i laski to widzą po tobie (autopsja).

To tyle szanowni państwo. Może to się da przeczytać co wam chciałem opowiedzieć. Nie trzymać się kupy i wszystko to już wiedzieliście, ale coś mnie natchnęło żeby wam napisać dzisiaj o 4 godzinie.
Pozdrawiam was, spróbuje na jakieś pytania odpowiedzieć jeżeli owe będą.
Mam też nadzieję że nigdzie nie zaprzeczyłem samemu sobie w tym tutorialu hahaha.
Matek453 - #tinder #przegryw #piwnica #normik 
Hej,
Jak wszyscy wiemy dziewczyny ch...

źródło: comment_1586741470saKuqqRV7pms0NRnxpclbV.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@Matek453:

Co do wierszyka to akurat takie coś mi do głowy przyszło kiedy zobaczyłem że Marcelina jest nową parą.
Ale zaraz po tym pisząc normalnie to typiarką zaczęła pisać ze mną.. więc jest to pewien ewenement

@oto w tym wszystkim chodzi że nie możesz się długo zastanawiać tylko powinieneś najpierw mówić a później myśleć. Złapiesz typiarkę na potencjalnie coś głupiego, a później wywiąże się rozmowa bo jej to będzie chwilę siedzieć
  • Odpowiedz
@atteint:

Chodzi o to że te laski będą widzieć iż Ty rozpoczynając rozmowę w jakiś klarowny sposób najwyraźniej próbujesz sobie ją zjednać do siebie. A w ten sposób pokazujesz że jest Ci to zwyczajnie obojętne. Teraz jeżeli nie usunie pary, a coś odpisze w tym przypadku zakładam że była zaskoczona, bo nikt jej takim śledziem nie rzucił więc wolała zostawić parę i poczekać na rozwój wydarzeń
  • Odpowiedz
@Matek453: ten mindset na dłuższą metę nie działa. Owszem, da się go zaadaptować w swojej głowię, ale będzie to raczej przypływ energii (przy którym często introwertycy są wygadani)
aniżeli zamiana introwertyka w ekstrawertyka

Z tym nofapem to prawda, jak ktoś jest zamulony zaspany, ma wory pod oczami to znaczy, że spuszczał z kija

A najprostszy sposób na tindera poznać swój charakter i pod niego szukać osoby, wysłać parę wiadomości i zaprosić
  • Odpowiedz
@szancik: ajajaj panowie. Duży sceptyzm tutaj. Nie ma tutaj kombinowania za bardzo że nie jesteś sobą. Najważniejsze to mieć sposób na przyciągnięcie czyli być w posiadaniu dobrych zdjęć. Rozmawiałem ze znajomą z pracy która co tydzień jeździ gdzieś na wakacje weekendowe i tam sobie nawala pierdyliard fotek. Chce znaleźć kogoś bogatego XD, raz się jej nawet udało. Znalazła sobie pilota liniowego. No i stwierdza oczywiście "wystarczą dobre zdjęcia".
Dobre zdjęcia=więcej par=większe
  • Odpowiedz
@Matek453: jeśli ktoś mówi że to żeżuncja ten wierszyk to totalnie nie zna rynku świń.. przecież im bardziej wulgarny, prosty i zaczepny tym częściej wywoła pozytywną reakcję u różowej. zwłaszcza jak to młoda siksa bez kija w dupie
gentlemeni piszący jakieś dzień dobry, przepraszam że przeszkadzam itp. są zlewani ciepłym moczem.
tutaj iks dee dała co daje przyzwolenie na dalsze 'świntuszenie' czy nawet przejście już do nudniejszego sposobu roozmowy w celu
  • Odpowiedz
Otóż to szanowni. Szczególnie w internecie to mocno działa. Tam różowy potrzebuje całkowitej atencji i zabawy. Co innego jeżeli poznasz ją na ulicy. Tam już grają troszeczkę inne emocje. Jest realny człowiek, występuje jakiś strach bo nieznajomy przemówił, tutaj już jesteś w stanie bardziej porozmawiać normalnie, nie ucieknie jak w internecie -klikiem-
Wie też że w rzeczywistości ludzie są po prostu NORMALNI, więc nie będzie oczekiwać niewiadomo czego
  • Odpowiedz
@Matek453:
Szanuje za wyjście z introwertyzmu(òóˇ)

Przegrywy to w 95% ludzie z #!$%@? sposóbem myślenia, 5% to ludzie chorzy, upośledzeni i biedni którzy serio maja #!$%@? i zmiana myślenia niewiele pomoże
Jak ktoś ma 15-20 lat i uważa się za przegrywa to jest duże prawdopodobieństwo ze z tego z wiekiem wyrośnie

Co do bicia Niemca po kasku tez prawda - wprawdzie nie ma w
  • Odpowiedz
@Hydrox1992:
O proszę jak ktoś raczył się ładnie wypowiedzieć.
Do tego dążę w tym poście przedstawić ludziom że po ogarnięciu paru rzeczy mogą całkiem łatwo powiększyć ilość różowych które się nimi zainteresują. A rozmowa to już można powiedzieć taki dodatek. Jeżeli się spodobasz no to będziesz mógł pisać o czym chcesz.

Zresztą czy nie działa tak to u was? Szukacie jak najładniejszej i chcielibyście żeby to ona z wami pisała, nie
  • Odpowiedz
@Ezev:
@atteint:
@bendegozjad:
@szancik:
@hans211:
@PeterFile:
@nieograniczony:
@Matek453:

Po pierwsze polecam poczytać książki psychologiczne o introwertyzmie - pewne uwarunkowania do bycia intra albo ekstrawertykiem ma się od małego ale to nie jest tak ze introwertycy nic w zyciu nie osiągają wręcz przeciwnie - świetnie sprawdzają się przy ciężkich zadaniach wymagających skupienia - gdzie zespół złożony z ektrawertykow jedyne co umie to zrobić bajzel i
  • Odpowiedz
Im bardziej ktoś ma podejście ze najszybciej prosta droga do ruchania to tym bardziej przegrywa - serio trochę cierpliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hydrox1992: wystarczy że mam dobry ryj i nie muszę czekać i tracić czasu na puste pisanie
  • Odpowiedz