Wpis z mikrobloga

Mireczki fuciarze, bardzo was proszę o poradę co do składu, bo w sumie sam nie wiem co zrobić bo tyle niewymiennych piłkarzy mam dobrych na ławce, że aż by się chciało zrobić skład 15 osobowy i upchać każdego. By ulepszyć skład mogę zrobić każde dostępne sbc i kupić kogoś. Na sbc plus kupno mam około 3mln coinsów na pc. Póki co najbardziej skłaniam ku boatengowi + lothar matheus 93 bo w najbliższej turze swapów wjeżdza maldini za carlosa-to pewne. A i jeszcze jedno info, wszyscy piłkarze niewymienni + nie odebrałem jeszcze nagrody za 30 lvl a pewnie to będzie fred

https://www.futbin.com/20/squad/14933696

#fut
  • 6
@TypowyWypok: bardzo dziękuję za sugestie!

Aguero nie mogę wywalić, tak się do ziomeczka przyzwyczaiłem i tak mi się super nim gra :/ Docelowo gram 4-2-2-2 - w sumie tego nie napisałem wyżej - a szkoda.

Kante 92 mi się podoba w tym skłądzie, ramosa nie będę raczej robił bo tak mi szkoda sadzać na ławco i cancelo i zanttiego że szok. Jestem tak ciekawy co do mendiego-> widziałeś wersję ss gdzieś
@ozzi91: mendy jest dla ramosa i kante żeby mieli zgranie. Ofc mendy na boku obrony a w środku pomocy firmino z Kante. Ngolo odpowiedzialny za tył a brazol za rozgrywanie.

Prosi na tym etapie gry mają wszędzie TOTY xD

Bardziej chodzi o wzmocnienie środka obrony stąd Ramos a jak Ramos to trzeba kombinować z grajkami pod zgranie. Imo Kante+firmino > baka& Petit głównie przez uniwersalność i zbyt duże nastawienie na defensywę
Pobierz TypowyWypok - @ozzi91: mendy jest dla ramosa i kante żeby mieli zgranie. Ofc mendy na...
źródło: comment_15867327365VyhcZk3cUrPy51uU689Hj.jpg