Wpis z mikrobloga

#telefony #android #huawei #p30
Mirki, jest jakaś apka do Huaweia p30 dzięki której będę mógł tak ustawić żeby dźwięki z Yanosika i Google Maps odtwarzały się zawsze przez telefon mimo podłączenia z samochodem/głośnikiem po bluetooth? Tak żebym nie musiał w samochodzie ciągle czegoś słuchać żeby mieć komunikaty z tych aplikacji. W Samsungu S8 miałem apke SoundAssist, działała tylko dla jednej apki ale zawsze coś, jednak nie da się jej zainstalować na Huaweiu. Jakieś pomysły?
  • 8
@Skyler: Na Samsungu nie trzeba do tego zadnych dodatkowych apek bo od OneUI 2.0 wzwyz jest Dual Audio i Dual App Sound, co do twojego pytania nie wiem czy cos takiego istnieje.. ¯\_(ツ)_/¯
@hyperlink: dobra, w Yanosiku dałem "kanał audio: Alarmy" i teraz odtwarza dźwięk przez głośnik i telefon jednocześnie - nie tak jak chciałem ale lepsze to niz tylko przez głośnik bt. W mapach googla niestety odhaczenie tej opcji nie daje nic. :(
@hyperlink: ale masz podłączony telefon z samochodem w trybie multimediów? Bo jak jest w trybie tylko głośnomówiącym (do rozmów) to owszem działa, ale jak chce się puszczać muzykę z głośników samochodu i jednocześnie mieć Yanosika/Mapy odtwarzanego tylko z telefonu to się nie da i odtwarza i tak z głośników samochodu.
@Skyler: tylko tryb rozmów. Z tego co pamiętam to bawiłem się tymi przełącznikami w Yanosiku i dało to pożądany rezultat. Może to też w jakiś sposób zależy od modułu Bluetooth.