Wpis z mikrobloga

Namawiam rowniez dolozenie osob, ktore zmarly z powodu braku ubezpieczenia w USA do liczby ofiar spowodowanej przez USA. Brzmi rozsadnie, prawda? Ofary tornad oraz walk miedzy gangami mozemy na razie odpuscic - tym sie mozna zajac w maju.
  • Odpowiedz
@Zhukov: no jest to trochę bardziej skomplikowane i związane z celowym zatajaniem informacji przez chiński rząd.
Ogólnie taki negatywny pr dla chin jest teraz ważny bo ludzie zapominają o tym co #!$%@? z racji na ich (ograniczoną) pomoc innym państwom.
  • Odpowiedz
no jest to trochę bardziej skomplikowane i związane z celowym zatajaniem informacji przez chiński rząd.


@Deno: czyli to, ze inny kraj nie byl w stanie przygotowac sie do obrony przed wirusem w przeciagu 2 miesiecy, a nastepnie podejmuje bledne decyzje przez co wirus rozprzestrzenia sie w spoleczenstwie jeszcze szybciej oraz zbiera swoje zniwo to rowniez wina komunistycznych, zlych Chin? Bo to wlasnie zamierza ta organizacja rowniez liczyc.

Spoko, mozna krytykowac Chiny
  • Odpowiedz
@Zhukov: Wina chin jest w tym co ja napisałem, nie w tym co inne państwa robiły (oczywiście)
I ja napisałem moje spostrzeżenie odnośnie złego PR, bo to ważne żeby ich nie zalewać chwałą kiedy kłamią o tym co się dzieje.
Można te ofiary potem wykreślić ale ważne że Chiny mają jakiekolwiek uszczerbek na wizerunku.
  • Odpowiedz
bo to ważne żeby ich nie zalewać chwałą


@Deno: i wlasnie dlatego trzeba zrobic cos totalnie odwrotnego na podstawie absurdalnej logiki, byle tylko Chiny nie zalewac chwala? Kto chcialby zalewa Chiny chwala? Za co?

Można te ofiary potem wykreślić


Czy kiedykolwiek wykreslono z tej listy jakiekolwiek ofiary komunizmu? Czy osoby, ktore wpisaly ofiary COVID-19 na liste ofiar komunizmu mialy na mysli wlasnie budowanie negatywnego PRu Chinom? Czy wykorzystuja swoja organizacje, ktora
  • Odpowiedz
Negatywny PR wobec Chin zaczal sie wraz z wojna handlowa z USA.


@Zhukov: Negatywny PR był od zawsze, nasilił się w związku z wojną handlową USA jak i między innymi dlatego, że Xi mocno osłabił amerykańską piątą kolumnę w Chinach (jedna z przyczyn wojny handlowej).

If you really want to understand why the US has become hysterically anti-China, just understand this, the financier class of Wall Street, the REAL OWNERS of
Transhumanista - > Negatywny PR wobec Chin zaczal sie wraz z wojna handlowa z USA.

...

źródło: comment_1586616951LW0C7zWfZkA8mz3gmvte6U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Negatywny PR był od zawsze, nasilił się w związku z wojną handlową USA


@Transhumanista: mialem to na mysli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

między innymi dlatego, że Xi mocno osłabił amerykańską piątą kolumnę w Chinach (jedna z przyczyn wojny handlowej).


Coz, Xi zrobil wiele w czasie swojej prezydentury i przyznam szczerze, ze nie sledzilem jej zbytnio. Musialbym blizej sie przyjrzec temu co zrobil, bo na razie slysze dosc
  • Odpowiedz
@Zhukov:
Cytat co wkleiłem wyżej, nie jest od tego gościa.

Lista przewidywanych upadków Chin miała tylko zademonstrować negatywny PR jakim Chiny są obarczane od dekad na Zachodzie.

Xi ma sporo negatywnego elektoratu zwłaszcza w miastach to nic dziwnego, że słyszysz takie głosy ;)

Takie główne punkty dlaczego, to zaostrzenie cenzury, więcej ideologii, jak i wprowadzenie dużo więcej elementów socjalnych (plus jak i minus), co negatywnie odbiło się w pewnych środowiskach, bo
  • Odpowiedz
Lista przewidywanych upadków Chin miała tylko zademonstrować negatywny PR jakim Chiny są obarczane od dekad na Zachodzie.


@Transhumanista: szczerze mowiac to jesli powyzsze gazety pisaly raz do roku taki artykul to jest to cherry-picking. Zreszta to jest fenomen na skale swiatowa (i historii), ze jeden kraj przez taki dlugi okres posiada tak ogromny wzrost gospodarczy. Nie dziwie sie, ze ktos mogl spekulowac, ze to zaraz upadnie.

Bez wiekszego re-searchu nie bede
  • Odpowiedz