Wpis z mikrobloga

jak by się komuś dało pomóc to zazwyczaj robi to sam bez wciągania innych


@sypazrw tak z pewnością ().

"Bo ja z rodzicami przeżyłem to i to". Twój argument to anegdota a ona zawsze ma wartość zerową jako dowód. Nie daje ci to wiedzy jak potoczyło by się leczenie kogoś innego. A te twoje 70-80% o których mówisz to danezdupy.jpg
  • Odpowiedz
@GetRekt: Jezu, dramat.

Na kazdej fotce albo alkohol, albo kebab, ten banan co sie tu pojawil to chyba najnormalniejsza rzecz jaka jadla. Wiek chyba 19-20 lat, a juz zaczyna wychodzic na twarzy przechlanie, lada moment zacznie dieta i chlansko wychodzic na ciele.
A od alkoholi tak latwo nie bedzie odejsc, co z tego ze zarabia kupe kasy sporo masa idzie na konsumpcje... i nie sadze by to co odlozyla starczylo
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich: Raczej wątpię, że cokolwiek odkłada patrząc na jej styl życia. Ciekawi mnie też jej podejście do ludzi, bo raz zapiera się, że nie lubi ludzi i dlatego nie skończyła szkoły, a za drugim razem jak ktoś jej pisze czy się poznamy, to pisze: "Jasne, po kwarantannie można, jak najbardziej" xD
  • Odpowiedz
@nicnieslyszalam: zrobiliśmy z rodzicami najwięcej co mogliśmy. Podporządkowanie życie pod niego. W późniejszej fazie mieszkanie z nim albo ja lub rodzice żeby go "pilnować". Życie z alkoholikiem w domu to jest masakra. Ile to było nerwów i stresu to jest niewyobrażalne. A i tak skończyło się jak się skończyło. My chcieliśmy żeby z tego wyszedł lecz on nie chciał. Sprawa właściwie od początku przegrana po trzech latach bitwy
  • Odpowiedz
@GetRekt: no ja zalozylem optymistycznie ze cos tam uklada.... Ale pewnie popelnia typowy blad sportowca, zapomina ze kariera wiecznie nie trwa. Jej potrwa krocej niz mysli xD

Moze jej podejscie do ludzi zalezy od poziomu #!$%@?? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I jeszcze co do odkladania, czytalem troche co pisze, i coz, zbyt kulturalna i elkwentna to ona nie jest. To raczej nie typo osoby co zarabiajac duzo 80% odklada aby kupic nieruchomosc i miec dochod pasywny z wynajmu, wiedzac ze
  • Odpowiedz
@sypazrw i mówisz, że byłeś na każdym mitingu jaki kiedykolwiek się odbył w każdym miejscu na świecie? Skończ już bo to tylko twoja opinia nie fakty, więc słabo ci idzie przekonywanie mnie.
  • Odpowiedz