Wpis z mikrobloga

Witam jestem tu nowy i nie wiem czy zły dział czy inne tam takie ale potrzebuje waszej pomocy bo już nwm co zrobić...

Otóż tak kupiłem domenę na ovh (jak dla mnie chyba popełniłem błąd ale mniejsza)

domena: THSCraft.pl

i chce żeby ona przenosiła na mój hosting czyli 188.137.33.214

po zmianie 'A' z ich serwerów na mój nic się nie dzieje... dalej mam jakieś ich gó/no na stronie i nic nie mogę zrobić...

w głównym panelu wyświetla mi się napis:

"propagacja po ostatniej zmianie zajmie 48 h" bo zmieniałem ip z ich na mój w przekierowywaniu

tylko że to już trwa 60h i nic nie mogę zrobić w pomocy ani na ich forum które nie działa nic nie ma, a po googlowaniu tylko jedna opcja jest bez odpowiedzi

i dobra normalnie to bym do pomocy napisał ale oni tak traktują ludzi ze jak nie kupisz ich tam pakietów to tylko od pon do piątku od 6 do 18 a ja stoję i nie mam

roboty proszę pomóżcie wszystkich potrzebnych informacji udzielę. przepraszam ale cos tam ogarniam strony coś pisanie programów ale sieci chyba nie ogarnę..

proszę o pomoc

#pomoc #domeny #hosting
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheLoloS: Bo masz różne generalnie sposoby przepięcia tego, zmiana name serwerów ale to musisz później to wysterować zoną po stronie 188.137.33.214. Masz tam jakiegoś bind9 z konfiguracją DNS żeby to "przyjąć?"
  • Odpowiedz
@weariness człowieku co ty do mnie mówisz ja zielony cholernie ci dziękuje ale serio nwm mam xamppa odpalonego po prostu i tak szczerze mam mam juz jeden adress którym jest thelolos.mooo.com i ona działa tam na https://freedns.afraid.org/ było łatwe podpiecie a teraz to jest jakieś super nie logiczne
  • Odpowiedz
@weariness tak to wygląda nwm co może być źle..jeszcze poczekam od poniedziałku ale przewiduje że to moja głupota a nie ich nie wiedz no chyba że widzisz coś innego co zwaliłem
  • Odpowiedz