Wpis z mikrobloga

EJ PODOBNO CMENTARZE SĄ POZAMYKANE TO DLACZEGO KARAKAN SOBIE ODWIEDZA GRÓB MATKI XDD Pycha kroczy przed upadkiem, a jego upadek będzie bolesny, najlepiej za jego życia. Nic tak nie boli ja urażona duma i widok twojego własnego tworu, który się rozpada na twoich oczach
#neuropa #bekazpisu #niemamjuzsily #polityka
Wanzey - EJ PODOBNO CMENTARZE SĄ POZAMYKANE TO DLACZEGO KARAKAN SOBIE ODWIEDZA GRÓB M...

źródło: comment_1586592846AI56jRIplVlqwiYM8INfs4.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocnazjawa: @zordziu: k---a, żebym ja pisowca musiał bronić, ja p------ę. No ale dobra - ad rem: w rozporządzeniu nie ma słowa o cmentarzach że mają być zamknięte w całej Polsce i c--j więc to pewnie zależy od lokalnego zarządcy. Sam dzisiaj byłem na pogrzebie, ludzie normalnie groby sprzątali. Stuleya normalnie stwierdził że jego wpis niczego nie dowodzi prócz tego że jego cmentarz jest otwarty i tyle - co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tosca303: ale on nie był "gdzieś w kraju", tylko na cmentarzu, który jest teoretycznie zamknięty dla odwiedzających (jeśli wierzyć stronie Archidiecezji Warszawskiej, pod którą cmentarz podlega).
  • Odpowiedz
@Replica: @ZaplutyKarzelReakcji: dlatego mówię że OP pierwszy z---------ł bo zamiast skupić się na wątku głównym to poszła narracja o cmentarzach w liczbie mnogiej, w domyśle w skali całego kraju. I
I tak temat w wątku jest bez sensu grillowany zamiast stulei odpisać ze c--j was jego nekrpolia boli jak tutaj chodzi o ten konkretny w Wwa.
  • Odpowiedz
Po pierwsze p--------z głupoty, bo na żadnym cmentarzu nie byłeś i nikt ci propagandzisto w to nie uwierzy, że nagle 10 kwietnia wybrałeś się na cmentarz


@ZaplutyKarzelReakcji: po czym zamiast odpuścić temat to grillujesz i go podpuszczasz, ech ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ale po co mi to wrzucasz? Ja pisałem, że mój otwarty.


@sedzia_Stuleya: Ja też mam matkę na Powązkach i są zamknięte. Nie mówiąc o tym, że w ogóle wjeżdżanie tam limuzyna to jest chore s-----------o, ale Jarka wszyscy znamy na Żoliborzu i nikt się niczego innego nie spodziewał
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Weź ty chłopie napij się meliski na uspokojenie. Przejeżdżałem dwa razy w tym tygodniu (również dziś, godzinę temu) obok cmentarza rzymsko-katolickiego i dwa główne wejścia były otwarte, a wokół zero policji. Rozumiem frustrację, bo sam jestem wściekły na obecną sytuację i na perspektywy, które daje nam obecna władza oraz to, że są równi i równiejsi, ale przestań doszukiwać się wszędzie spisków, bo skończysz w czapeczce z folii aluminiowej gdzieś
  • Odpowiedz