Wpis z mikrobloga

Margaret Hamilton, inżynier oprogramowania programu Apollo, wraz z księgami kodu, który napisała ręcznie by umożliwić człowiekowi lot na Księżyc w 1969 roku.
_______________________
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️ Andrzej Włusek - Historia poza horyzont

#historia #ciekawostkihistoryczne #ciekawostki #nasa #kosmos #historiajednejfotografii #informatyka #fotografia #programowanie
sropo - Margaret Hamilton, inżynier oprogramowania programu Apollo, wraz z księgami k...

źródło: comment_1586590298yLAFoyTNVEdW0R4jwKdbpj.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@sropo: nie tylko ona to napisała. Nie siej dezinformacji bo możesz się zamienić w te kanały „TOP STO MUSISZ ZOBACZYĆ”.


@PanZupa było wałkowane pincet razy. Była dyrektorem programu. Jak koleś jest inżynierem i buduje most, albo planuje całe miasto jak Ptaszycki, to się nie srasz, że ktoś napisał, że był twórcą, i że trzeba jeszcze wspomnieć o 1000 Staszków i Marianów których przywieźli z Wrocławia razem z cegłami do
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: ale ty #!$%@? nie widzisz różnicy między tym, że inżyniera nazwie się twórcą projektu mostu a tym, że o babce która zarządzała zespołem programistów mówi się że cały kod napisała odręcznie?xD
  • Odpowiedz
@sropo:

chwała parytetom


parytety w 1969 roku? xD. Rozumiem, że według ciebie kobieta nie jest w stanie dokonać takiego osiągnięcia?, tylko wykopowi programiści 15k xD. Wiadomo, że nie pisała tego sama no ale śmieszna ignorancja wobec faktów
  • Odpowiedz
ale ty #!$%@? nie widzisz różnicy między tym, że inżyniera nazwie się twórcą projektu mostu a tym, że o babce która zarządzała zespołem programistów mówi się że cały kod napisała odręcznie?xD


@g1venchy: jedno i drugie bzdury i dezinformacja więc bez różnicy xD
  • Odpowiedz
@Wyrelworelowany: typie XD akurat nie boli mnie to że jest kobietą. Jest wiele kobiet z IT które szanuje np. Barbara Liskov. Mój świat nie jest zero jedynkowy. W IT jednak nie patrzy się na płeć i inne tego typu bzdury tylko kompetencje :) Boli mnie że napisałeś że ona sama NAPISAŁA. To to tak jakbyś powiedział że dyrektor sam woził cegły. Absurd :)
  • Odpowiedz