Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 415
Najbardziej dyskryminowaną grupą w Polsce wcale nie są kobiety, tylko polscy faceci. Jesteśmy od lat obrażani i poddawani pedagogice wstydu, a Polkom się wmawia, że jesteśmy gorsi od naszych zagranicznych konkurentów np. Arabów. Jesteśmy regularnie piętnowani, próbuje się nam wmówić, że jesteśmy brudasami, a typowo męskie cechy, takie jak zarost na twarzy, nogach i ciele są wyśmiewane. Nasze liczne problemy np. z przyznawaniem prawa do opieki nad dziećmi są od razu oddalame. Każe nam się pracować 5 lat dłużej. Bagatelizuje się nasze problemy zdrowotne. Nazywa nas się nieudacznikami, prymitywami, zakolakami, płcią brzydką. Próbuje się nas zostąpić wymuskanymi gogusiami spędzającymi więcej czasu przed lustrem od swojej partnerki, bez żadnej tożsamości oraz typowo męskich cech. Ten trend również ujawnia się na wykopie, gdzie pewnie trolle (wiadomo z jakiego obozu) regularnie obrażają polskich facetów, zwłaszcza uczepili się ostatnio typowo męskiego wyglądu. Gdy tylko ktoś tak ostro wypowie się o kobietach, poruszy problem ich co raz częstszej otyłości, rozszczeniowości od razu media i społeczeństwo pod ich wpływami poruszą problem dyskryminację kobiet, a samą osobę tytułują mizoginem. Apeluję do was wykopowicze, żebyśmy nie dali się lewackiemu otumanieniu i wspólnie przypomnieli społeczeństwu, że bycie polskim facetem, to nie jest nic złego, a wręcz powinniśmy być z tego dumni!
Na końcu jeszcze lista rzeczy w której płeć ta rzekomo dyskryminowana jest uprzywilejowana:
- Kobiety pracują 5 lat krócej, mimo dłuższego życia,
- Mają liczne parytety i kampanie skierowane do nich,
- Nie zostaną wcielone do wojska w trakcie wojny,
- Prawie automatycznie dostają opiekę nad dziećmi i majątek byłego męża,
- Rzadziej giną w wypadkach, pracy, konfliktach,
- Są przepuszczane w drzwiach itd.
- Mają łatwiej seks,
- Nikt np. w pracy nie zabrania ubierać krótszych ubrań w lato, w przeciweiństwie do mężczyzn (pewnie znane z mizoandrii antypolskie wykopowe trolle są z tego zadowolone)

#dyskryminacjamezczyzn #4konserwy #bekazlewactwa #przegryw #redpill #logikarozowychpaskow #blackpill #neuropa #niebieskiepaski #rozowepaski #lewackalogika #takaprawda
Shzavv - Najbardziej dyskryminowaną grupą w Polsce wcale nie są kobiety, tylko polscy...

źródło: comment_1586587798d6ock56RRvr6E3V8m9XKOp.jpg

Pobierz
  • 102
@Shzavv: Ostatnio jednej różowej odpowiedzialem na pytanie czemu uważamy, że mężczyźni mają gorzej od kobiet. Wymieniłem chyba z 8 albo 9 przykładów po czym ona odpowiedziala mi jednym zdaniem, na które zdecydowałem się ponownie udzielić równie rozbudowanej odpowiedzi. Niestety okazało się, że wpis usunęła, więc przekopiowałem to co jej napisałem i wysłałem na pw, gdyż jak sama wcześniej we wpisie napisała "chciała podyskutować". Oczywiście nie dostałem żadnej odpowiedzi poza usunięciem konta
@RobieZdrowaZupke: Dlaczego? Bo od małego jest wpajane jakie one to są "mondre", że dojrzewają szybciej, że ona one mają gorzej bo rodzą dzieci, potem tym dzieckiem muszą się opiekować, bo zwykle facet pracuje na dom i nic nie robi. Takie są skrzywdzone przez los i takie "mondre" że dają tyłka w klubach i potem zasuwają same z wozeczkiem. Niezła oznaka madrosci, popuścić jakiemuś Alvaro który potem da dyla. Ale przecież ona
@Shzavv: Przecież największym wrogiem mężczyzn są właśnie mężczyźni.

wymuskanymi gogusiami

Co to w ogóle za tekst? Przeszkadza ci, że ktoś bardziej o siebie dba? W ogóle nie jest to dyskryminacyjne, bo przecież ci "gogusie" wcale nie są mężczyznami.
To wy tworzycie toksyczne stereotypy męskości i odbieracie innym prawo do wrażliwości, prawo do okazania słabości, prawo do bycia innym. Najwięcej mowy nienawiści, prześladowań czy homofobii było okazywane mi właśnie przez mężczyzn.
#
@Shzavv: Zgadza się, ja miałem wręcz taki okres, że żałowałem, że urodziłem się mężczyzną. Zwłaszcza gdy każda kobieta wmawiała mi jak to mężczyźni mają łatwiej w życiu, jak ergo ja też mam łatwiej od nich, a im jakoś życie się układało wydaje się bez wysiłku a ja wypruwałem sobie żyły i tylko doznawałem porażek i upokorzeń. Jeśli jesteś przeciętnie wyglądającym/brzydkim mężczyzną nikt ci nigdy nie pomoże, każdy cię będzie wyśmiewał. Nawet
@Niezgodny: #dyskryminacjamezczyzn wg wykopowych hipokrytów polega na tym, że ktoś śmie skrytykować ich jedyny słuszny model męskości. Tak niby są antydyskryminacyjni, a jeśli chodzi o kwestię dbania o siebie, makijażu, depilacji itd. to dalej zostawiliby w tej kwestii monopol kobietom.
Wczoraj np. jeden ułom nasmarował mi takie wypociny:

NVX78 - @Niezgodny: #dyskryminacjamezczyzn wg wykopowych hipokrytów polega na tym, że...

źródło: comment_1586593961quTUcP3jPtnxIWa5vVVT4z.jpg

Pobierz
@Shzavv:
Generalnie, to kobiety są bardzo inteligentne i potrafią wykorzystywać słabości, cudze wady i emocjonalnie wyrządzić większą krzywdę, niż mężczyzna. Jeśli chodzi o twój wpis, to bierze się to także z kompleksów, gdyż mężczyźni są po prostu bardziej zaradni, twardsi, potrafią zachować chłodną głowę, więcej myślą i mniej kierują się emocjami, dlatego też lepiej rządzą. Druga sprawa jest taka, że Polkom wmówiono, że Polacy są be, przez antypolską propagandę.

Kobiety żyły
Najbardziej dyskryminowaną grupą w Polsce wcale nie są kobiety, tylko polscy faceci.


Tak wygląda świat wg. wykopka.

@Shzavv zrób sobie tą przysługę, i sprawdź statystyki. Kto w Polsce mniej zarabia, kto pada częściej ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej, komu ogranicza się prawa do decydowania o własnym ciele, kto jest pod ciągłą presją stereotypów, jaką jest sytuacja mlodych kobiet na uczelniach technicznych, jak w Polsce przeprowadza się procedury dot. gwałtu i jak wygląda
Dobrze, że o tym napisałeś, bo przypomniało mi się to słynne "pedalskie", jako określenie czegoś złego i negatywnego. A potem takie osoby walczą z dyskryminacją mężczyzn, ale zapominają, że pedały to też mężczyźni ¯_(ツ)_/¯
A niektórzy są nawet bardziej męscy od nich.
A odnośnie autora wpisu @Shzavv - jak można być takim hipokrytą? W znalezisku o tym, że jakaś dziewczyna wyśmiewa się z samobójstw męzczyzn - później życzyłeś Polkom śmierci. Robisz to,
Niezgodny - Dobrze, że o tym napisałeś, bo przypomniało mi się to słynne "pedalskie",...

źródło: comment_158659630970e5AdWuFXxWxw2Jh67jBC.jpg

Pobierz