Wpis z mikrobloga

Śmiałem się z dziadków, dlaczego trzymają pół garażu gratów i pół piwnicy jedzenia argumentując "nigdy nie wiesz kiedy Ci tego zabraknie". Teraz nauczony doswiadczeniem sam będę trzymał w domu kilka pozornie niepotrzebnych na codzień rzeczy, a moje wnuki będą się śmiały ze mnie. Koło się zamyka :)


@pietrek3121: Tylko, że większość takich zbieraczy to chomikuje zazwyczaj dosłownie graty i śmieci. Niby garaż zawalony rzeczkami a jak czegoś potrzeba to i tak
@pedros92: @Variv: Mam niezły zbiór śrubek itp. w garażu. Półki #!$%@? kabelkami, kątownikami, płaskownikami, co tylko może się kiedyś przydać. Majsterkuje i wiele razy uratowało mi to dupę. Wyjazd do Castoramy to strata czasu i paliwa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukaszw_: jak to masz swoje i poukładane to jeszcze, ja mam po dziadku i tacie to ani nie wiem co tam jest, część rzeczy nie wiem do czego służy i jest to wszystko przemieszane. I tak jak coś potrzebuję to jadę do sklepu, bo większość rzeczy to było właśnie chomikowane, bo kiedyś nic nie szło kupić w stylu pokrzywione gwoździe, jakieś blaszki itp.
@pedros92: Też miałem taki spadek. Pierwsze co zrobiłem, to #!$%@?łem wszystko na zewnątrz. Odmalowałem. Kupiłem segregatory, szafki, półki, stół roboczy i mam odjechany garaż.