Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki. pytanie w związku że od 16.04 wchodzą przepisy co do masek. Nasuwa się pytanie. Jako że nasza Mili. yy Policja tak chętnie karze tych zbrodniarzy wobec ludzkość.
Czy Policjant ma prawo zażądać ściągnięcia mojej maseczki ochronnej w czasie kiedy mnie legitymują? Moźe mam dowód osobisty mojego brata dlaczego mam się pokazywać ryzykować zarażenie i czy Ja mogę zażądać tego samego wobec policjanta, skąd mam wiedzieć, źe ten Miliyy Policjant faktycznie jest tym za kogo się podaje.

#koronawirus #prawo #polska
  • 8
@Catmmando: no właśnie o to mi chodzi!( ͡º ͜ʖ͡º)
@atteint: tak ale jak będę chciał złożyć skargę na tego policjanta to jego nazwisko nie wystarczy bo składając skargę muszę też wiedzieć jak ten policjant wygląda bo równie dobrze policjant może powiedzieć nazywa się X a po numerze służbowym okaże się w jednostce że nazywa się Y albo że w ogóle takowego nie ma, ale jak
tak ale jak będę chciał złożyć skargę na tego policjanta to jego nazwisko nie wystarczy bo składając skargę muszę też wiedzieć jak ten policjant wygląda bo równie dobrze policjant może powiedzieć nazywa się X a po numerze służbowym okaże się w jednostce że nazywa się Y albo że w ogóle takowego nie ma, ale jak ja mam później udowodnić kto jest kto jak był w masce. Nawet nagranie będzie o kant tyłka