Wpis z mikrobloga

Mircy co sądzicie o algorytmie do arbitrażu karios.eu? Podobno produkt został komercyjnie udostępniony i właśnie prowadzą przedsprzedaż licencji. Nie namawiam, a nawet przestrzegam. Trochę pachnie scamem. Wejdźcie na ich stronę fb, posprawdzajcie posty i obejrzyjcie demo z tradingu na stronie. Arbitraż polega na szukaniu okazji BTC/ETH/USDT przez ich autorski algorytm oparty na AI i zlecaniu ich na szybko bez dłuższego trzymania w krypto innym niż USDT, który jak wiadomo spięty jest z USD. Zainteresowałem się tematem, bo na publicznym czacie TradingView założyciel trochę tę platformę "reklamuje nie reklamując", więc wiele łatwowiernych ludzików w dobie kryzysu może się naciąć. Prześwietlamy?

#gielda #bitcoin #waluty #kryptowaluty
  • 9
@Jamniki2: Też tak myślę. Jedyny problem jaki mam, to że aktualnie gość rzeczywiście potrafi zawczasu przewidzieć ruchy BTC z dość dużą precyzją na nawet dzień w przód. Może być szczęśliwy traf. Wiem za to, że Zaorski ma podobnie działającą firmę zarabiającą na arbitrażu krypto (kryptojam), więc może konkurencja?
@forsakasa: Hm, okej. To wytłumacz mi (może być jak dziecku:)) skoro te metody działają czemu nie weźmie pożyczki na kapitał i go nie pomnoży i nie będzie zaraz w Forbes 100? Albo ktokolwiek z kim się tymi metodami dzieli? Czego brakuje? Co te metody ogranicza?
@senso01 nie dostaniesz pozyczki na byle co, wiec kapital poczatkowy jakos trzeba nazbierac. Poza tym poczytaj sobie o Renaissance Technologies Medallion Fund, zamknietym funduszu stworzonym przez ludzi nauki, ktory od kilkudziesieciu juz lat gra na zasadzie analizy big data, zanim to zaczelo byc modne. A zatem da sie, tylko trzeba wiedziec jak.
@forsakasa: czyli maja 100% pewny, bezpieczny, powtarzalny system i jedynym problemem jest zebranie kapitału?:) trochę trudno w to uwierzyć. Już pomijam ze okazji do arbitrażu musi być niewiele skoro z własnym kapitałem nie są w stanie dojść do ogromnych zysków.

@OPcodeRTI: ?