Wpis z mikrobloga

@ediz4: proponuję przestać popierać psychopatę Kaczyńskiego, chorego na władzę, który niszczy i dzieli Polaków, bo to zły człowiek, niemoralny i nieetyczny
  • Odpowiedz
@ediz4: nawet jakbym był psychopatą, nie rządzę 37 milionowym narodem, nie mam ciągot dyktatorskich, nie mam manii prześladowczej że ktoś zamordował mi brata, nie mam nie zakończonej od 10 lat żałoby, wynikającej z poczucia winy że go wysłałem na śmierć, nie jestem maniakiem chorym na władzę

czyli jestem nieszkodliwy dla kraju

on natomiast mając te wszystkie cechy, przekupił i omamił społeczeństwo, rządzi 37 milionowym państwem, czyni zło, okłamuje, przekupuje, manipuluje, jest
  • Odpowiedz
@spere: jesteś szkodliwy dla zdrowia psychicznego użytkowników wykopu bo nie tagujesz swoich wysrywów i każdy musi oglądać co tam Ci do głowy znowu przyszło. I do tego proponuje udać się do terapeuty bo masz jakąś chorą fascynację Kaczyńskim. Jak ktoś zrobi zamach to od razu Cię zgłaszam.
  • Odpowiedz
@ediz4: lol, mamy powoływać na "użytkowników wykopu"? no to jestem tak szkodliwy, że od 2 tygodni moje wypowiedzi krytykujące bandytów z PiSu co chwilę lądują w gorących z kilkuset plusami, bo tak już bolszewiki pisowskie przeginają że "społeczność wykopu" ma ich serdecznie dość, że codziennie dziesiątki znalezisk z płomieniem z tysiącami wykopów lądują na głównej, napieprzających na tych debili karakanowych

a ty jesteś ostatnio regularnie wyśmiewany przez wiele osób w prawie
  • Odpowiedz
@spere: JPRDL plusy na portalu dla gimbusów i regularnych kretynów argumentem w dyskusji. Wystarczy przerobić jakiś stary wpis albo stworzyć fejka pod trend i każdy debil może być w gorących.

a ty jesteś ostatnio regularnie wyśmiewany przez wiele osób w prawie każdym znalezisku gdzie się odzywasz jako pożyteczny fanatyk Kaczyńskiego....

No. Przez przygłupów i gimbusów którzy jeszcze dorosną. 5 lat temu większa część wykopów robiła to samo co teraz tylko przeciwko
  • Odpowiedz
@ediz4: czy ty masz schizofrenię?

jeszcze 30 sekund temu powoływałeś się na mityczną "społeczność wykopu", a teraz ją ordynarnie obrażasz jako przygłupów, gimbusów, regularnych kretynów?

Może dodaj że to gorszy sort, łże elity, element animalny, komuniści i złodzieje, tak jak twój idol robi manipulując i zmieniając nazewnictwo w każdej wypowiedzi tak jak mu pasuje do koncepcji.
Robisz to tak samo jak on, to jest tragikomiczne

Mam w dupie PO, i to
  • Odpowiedz
jeszcze 30 sekund temu powoływałeś się na mityczną "społeczność wykopu", a teraz ją ordynarnie obrażasz jako przygłupów, gimbusów, regularnych kretynów?....

Powoływałem się na ludzi co nie chcą oglądać twoich wysrywów. Ja nim również jestem. Od tego są tagi żeby ich używać. Gro wykopków a szczególnie teraz to regularni debile. Lemingoza najwyższego sortu. Jak nie imigranci i tysiąc znalezisk w tym część fejków to oblężenie ich twierdz przez Policje - tysiąc znalezisk w
  • Odpowiedz
Ma wykopie nie ma żadnych zwolenników PiS. Wszyscy odpuścili pływanie w tym szambie więc jedyne co robisz to wrzucasz memy dla twoich ziomków


@ediz4: pomijając tych którzy regularnie się do mnie przypieprzają, im mocniej szydzę z karakana hipokryty bolszewika tym mocniej się denerwują, a odpisywać im na brednie które wypisują zaczyna mi się nudzić

to jest znamienne - porównałem przykład siebie, że nawet jakbym miał coś z psychiką, to jestem kompletnie
  • Odpowiedz
pomijając tych którzy regularnie się do mnie przypieprzają, im mocniej szydzę z karakana hipokryty bolszewika tym mocniej się denerwują, a odpisywać im na brednie które wypisują zaczyna mi się nudzić


@spere: Bo zachowujesz się jak osoba z problemem. Zastanów się nad tym. Nikt nie przypieprza się do normalnie krytykujących.

to jest znamienne - porównałem przykład siebie, że nawet jakbym miał coś z psychiką, to jestem kompletnie nieszkodliwy dla Polski - w
  • Odpowiedz
Im więcej spamujecie wykop tym PiS ma większe poparcie w sondażach. obecnie 45%. Więc tak - rzeczywistość jedno, wykop drugie.


@ediz4: jako betonowy pisior powinieneś mnie zachęcać abym jeszcze więcej spamował, gdzie tu logika

chcesz abym przestał, i aby wtedy zaczęło mu spadać bo anon spere z wykopu już nie spamuje? xD no chyba nie, w zasadzie powinieneś mi dziękować za działalność

serio dalej już mi się nudzi tłumaczyć, jesteś zbyt
  • Odpowiedz
jako betonowy pisior powinieneś mnie zachęcać abym jeszcze więcej spamował, gdzie tu logika


@spere: Ja mam kompletnie w dupie spamowanie polityką szamba zwanego wykopem. Już Ci napisałem wyżej
- nie ma to żadnego wpływu na wybory
- jak już napisałem wyżej

portal dla gimbusów i regularnych kretynów....

- jeszcze mi nie siadło na mózg aby dla jakiegoś polityka 24h na dobę siedzieć i spamować.

chcesz abym przestał, i aby wtedy zaczęło
e.....4 - > jako betonowy pisior powinieneś mnie zachęcać abym jeszcze więcej spamowa...

źródło: comment_1586597335U4gF9xU3ss9PLwENGPZYOE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz