Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Poszukuję na #rower okularów ale z ramką na szkła korekcyjne. Nasza być szkła ciemne i białe. Do tej pory jeździłem w najtańszych z Decathlon i są ok, więc mocno wymagający nie jestem.
Może być też z Ali, ale muszą być pewne że posiadają filtr UV a nie tylko zabarwione szkiełko.
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vanzs: połamie przy kraksie, zgubię? Jednak to nie okulary sportowe i trochę inne nauszniki aplikacji poza tym to mi ich po prostu szkoda na rower brać.To na strzelnicę a nie do pedałowania :)

@anthoris: panie, jakbym miał się przejmować, że coś zepsuje bo - tu wklej powód - to bym nic z opakowań nie wyjmowal...no ale jak tam wolisz, niektórzy mają po sześć par rękawiczek bo kolory nie pasują, ty możesz mieć kolejne okulary z kolejnymi wkładkami :P
@anthoris: dojechały te oksy. Jak za tą kasę to 10/10. O minusie (słabo ściemniające się) wspominał @panato , ale to może być trochę plusem - mocno się 'rozjaśniają', więc na szarówkę (i być może noc, tego jeszcze nie sprawdzałem) są super. Ogólnie wygodne i dobrze wykonane, zamówię sobie jeszcze jedne :)