Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, minister jednak miał rację że POLACZKI SĄ #!$%@? ZA GŁUPIE DO UŻYWANIA MASEK
w #olsztyn robią #rozdajo masek wielorazowych, dostać ma każdy na podstawie zgłoszenia odbioru odpadów (to tez temat na inne #logikapolaczka )
Na wszystkich możliwych "funpagach" powiazanych z olsztynem kwik, że maseczki gówniane, jakieś twarde, ze jak to wielorazowe, hurr durr kto to zamwówił, czemu, po co... żaden, #!$%@?, żaden nie przeczytał dołączonej instrukcji, że maseczkę nalezy używać z włożonym filtem... i wy sie dziwicie że rząd was bezczelnie #!$%@?, jak wie, że 90% społeczeństwa to takie barany bez mózgu.
#koronawirus
  • 16
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: wczoraj będąc w sklepie widziałem jak ludzie nosą maseczki. Im się nawet nie chce przeczytać/zobaczyć instrukcji „jak nosić maseczkę”. Rząd wie co robi, wie ile ma dostaw itp. Teraz masek nie braknie, to można wprowadzić nakaz do ich noszenia.
Jeszcze wyszło nam na dobre nie branie udziału w przetargu na sprzęt medyczny z Chin do Europy. Francuzi dostali taki sprzęt, że nie nadaje się nawet do podtarcia tyłka.
https://www.wykop.pl/link/5436877/jakosc-dostaw-sprzetu-medycznego-chin/
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: lepsza akcje widziałem w sklepie, gdzie kobieta stała w kolejce, za mną 30cm, dopiero jak jej zwróciłem uwagę żeby się odsunęła do tyłu to połowicznie to zrozumiała. Rozmawiała przez telefon, mówiąc że rodzina zza granicy przyjechała o 3 w nocy ()
Po czym zaczęła obgryzać paznokcie, po sklepie bez rękawiczek wszystkie produkty wymacała, robiac co chwilę przerwę na obgryzanie paznokci. Jak tak dalej pójdzie to
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: W Stalowej Woli kilka dni temu też prezydent ogłosił, że każdy mieszkaniec dostanie maseczkę (a raczej, tyle maseczek na mieszkanie, ile jest zadeklarowanych do śmieci).
Bawełniane, wielorazowe. Ale te będą bez filtra, o ile się nie mylę.
I od 24 kwietnia miał być obowiązek noszenia po mieście maseczek, ale jednak rząd Polski nas ubiegł i zarządził to od 16 kwietnia.
  • Odpowiedz