Wpis z mikrobloga

  • 9
Paweł 29 Poznań

Zgłoszenie 73427f045593d01a z dnia 2020-04-09 22:39:01

Imię: Paweł
Wiek: 29
Miejscowość: Poznań

Kim jestem?
Urodziłem się i wychowałem w małej miejscowości nadmorskiej, do której często będę wracał, więc jak lubisz morze to śmiało pisz. W Poznaniu mieszkam od kilku tygodni - na stare lata zachciało mi się zmian i tak padło na Poznań miasto doznań. Tutaj też mam i rodzinę i przyjaciół, niestety pandemia sprawiła, że ciężko dziś nawiązać nowe kontakty i poznać fajnych ludzi. Jestem normalnym facetem, który ma swoje zdanie, który lubi czarny humor i czarną kawę, na ogół trochę introwertyk, ale myślę że zyskuję przy dłuższej znajomości.

Wygląd
193cm wzrostu, więc śmiało możesz zakładać szpilki. Budowa ciała normalna, czekam aż otworzą siłownie. Okulary na nosie, ale w przyszłości planuje laserową korektę wzroku, z ryja średni.

Zainteresowania
Uwielbiam dobry film, serial, książkę, tylko że to lubi każdy. Jestem dużym fanem boksu, więc gdy przychodzi sobota wieczór to czasem wolę zostać w domu i obejrzeć jak dwóch gości tłucze się po twarzach niż łazić po klubach. Lubię nowe technologie, słucham dużo muzyki, chociaż gust mam niesprecyzowany - w jednej chwili słucham rapsów, by potem przełączyć się na Mansona, następnie Rihannę czy Beatelsów. Podobno jestem dobrym słuchaczem i nieźle doradzam, lubię też prowadzić ciekawe rozmowy na tematy przeróżne, dlatego wolę gadatliwe i inteligentne osoby, które mają coś do powiedzenia.

Czego oczekuję?
Fajnej znajomości, która przerodzi się w coś trwałego. Szukam tylko stałych relacji, nie mam już 15 lat i interesują mnie kobiety, które szukają tego samego. Lubię dziewczyny, które mają coś do powiedzenia, wolę też te gadatliwe niż ciche i wstydliwe myszki, chociaż niczego nie przesądzam. Po prostu szukam ciepłej, inteligentnej i normalnej drugiej połówki.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Ważny jest wspólnie spędzony czas, a czy to będzie cały dzień oglądania nowego sezonu świetnego serialu, obżerając się czipsami i pijąc hektolitry coli czy też fajny wyjazd, żeby coś pozwiedzać, połazić na świeżym powietrzu to nie ma to dla mnie znaczenia, ważne żeby czuć się fajnie w swoim towarzystwie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci jak najbardziej tak, nie toleruję papierosów i ćpania, łącznie z trawą. Alkohol spoko, wszystko z umiarem.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonypoznan #mirekszukamirabelki
  • 1
  • Odpowiedz