Wpis z mikrobloga

@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @AllGoesWrong: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @buczubuczu @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support @Tanczacy_paralityk: i reszta. Hej ludziska :-)

Dziś zapodaję klasyk, który znam od czasów animowanych Transformersów (tej najlepszej, 1. generacji). I który przypomniało mi Saints Row 4 :-) Tak w ogóle to wczoraj znów odpaliłem tę grę, bo miałem ochotę na
Pjotsze - @micke: @bolorollo: @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @slabehaslo: @Sikorka20...
@micke: @TomTailor100 @Wejszlo: @Sikorka2017: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: i reszta ()

Dzień dobry! Kolejny piękny dzień aby siedzieć w domu na dupsku ( ͡° ͜ʖ ͡°) W planach dokończenie jednego projektu i można oficjalnie rozpocząć "święta".
Oglądałem wczcoraj poraz n-ty " 21
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @algus @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia
Dzień dobry! Nareszcie piątek, na Żuławach znowu słonecznie i od rana działam z młodszym synkiem na torze Hot Wheels ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Na śniadanie jajecznica ze szczypiorkiem, który ładnie już zdążył wyrosnąć, a gdy się
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...

źródło: comment_1586504180M9sPe5fnm0GyRYI1c337m8.jpg

Pobierz
@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir i reszta :D

Dzień dobry. Nie weim czy tylko u mnie tak jest ale w związku z obecną sytuacją nie czuję w ogóle atmosfery świąt. Przez co w pewnym stopniu to będzie bardzo wyjątkowa Wielkanoc.
Jeśli ktoś nie ma nic lepszego do roboty, może cię ze mną pobawić się:

Gra dla dwóch.
Jest kilka stosów zapałek (na przykład: 21 - 15 - 5 - 1). Na zmianę z kolei każdy gracz może wziąć dowolną liczbę zapałek z jednego stosu.
Kto weźmie ostatnią zapałkę, wygrywa grę.

Możecie zaproponować dowolną konfigurację stosów, ile stosów, ile zapałek w każdym z nich. Cokolwiek chcecie.
mobutu2 - Jeśli ktoś nie ma nic lepszego do roboty, może cię ze mną pobawić się:

G...

źródło: comment_1586511586wJrlzIOuGCqTs2FKYploDD.jpg

Pobierz
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk:

Hejo, dzień jak co dzień. Jutro (wreszcie) mama wyjmie szynke z zalewy. Bardzo ją lubię i tak, czekam na nią cały rok xD To są te szczegóły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cały tydzień będę jadła tylko szynkę na zmianę z sernikiem.
Udanego wieczoru :D