Wpis z mikrobloga

Powiem wam że najlepszą zaletą KoronaWirusa jest to że są Lidle otwarte 24h i nie trzeba #!$%@?ć w nocy na stację.
Tylko jeszcze jak by ktoś napisał petycję do Lidla żeby zakupili lodówki na piwo to będzie już gitara po całości.

Pozdrawiam.
#koronawirus
  • 37
  • Odpowiedz
pozdrawiam z miasta, gdzie jest prohibicja i po 22.00 nie kupisz alkoholu

u mnie w mieście jest prohibicja i alko po 23 nigdzie nie kupisz xD


@oficjalniemartwa: @zmasowanyatak: współczuję wam, u mnie też była od 23 do 05, ba był ban na zakupy w tych godzinach, z wyłączeniem stacji benzynowych i dyżurujących aptek, ale młodzi wpadli na pomysł żeby wybrać spośród swoich jednego radnego, a temu na szczęśćie
  • Odpowiedz
@JohnFairPlay: ja nie piję alkoholu więc mni to ni ziębi ni grzeje ale jednak #!$%@? tu komuną ostro. Tym bardziej, że w wiosce która jest "przyklejona" do miasta już tego zakazu nie ma i wszyscy stołują się tam w Carrefourze 24h na dobę.
  • Odpowiedz
@sernikkasi2: dzisiaj o godzinie 1 stwierdzilismy z rozowa ze skoczymy po zakupy, godzina 1:20 przed lidlem kolejka 30 osob, to jedziemy do biedry numer 1 kolejka 15 osob no to lidl numer 2 tam kolejka tez 30 osob minimum noi na wygwizdowie postawiona biedronka nie miala kolejki niby dlatego ze alko nie sprzedaja po 22.
  • Odpowiedz