Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
"
- tata to jest chore - 8 letni syn.
- co?
- chłopaki się całowali w tym filmie
"
Nie wiedziałem co mu odpowiedzieć.
Nigdy nie poruszaliśmy tematów związanych z #sex i #lgbt

Komentarz mojego syna po tym jak dwóch chłopców lat 15 całowało się w serialu "List do króla". Serial od lat 7.
#truestory #logikaniebieskichpaskow
  • 310
  • Odpowiedz
Prawicowy faszyzm: wszyscy sobie żyją wokół i nikt nikomu niczego nie nakazuje. Możesz kytykować każdego dopóki nie łamiesz prawa. Może Cię obrzydzać kaczyński, katolik czy gej.


@ediz4: siedzisz na jakimś innym serwerze polski? xD
  • Odpowiedz
No wybacz, skończyłem czytać po pierwszy zdaniu, które tu przytoczę, żeby pokazać poziom twojego dzbaństwa i oderwania od rzeczywistości:


@NotARobot: No żyjesz w bańce nie moja wina. Czy prawicowy rząd nakazuje wysyłać wszystkich gejów na obozy reedukcyjne aby im prać mózgi? Nie. Za to lewica próbuje władować się do szkół i prać mózgi dzieciom na swoją modłę. Ile Cię można orać?
  • Odpowiedz
@Wuxian: No siedzę na wykopie. Szambie internetu gdzie katolicy są złem absolutnym a festiwal nienawiści codziennie osiągają apogeum. Czy ktoś walczy z tym systemowo? Nie. Więc Ty chyba żyjesz w jakiejś bańce.
  • Odpowiedz
wszyscy sobie żyją wokół i nikt nikomu niczego nie nakazuje, ale za to zakazuje, mimo, że ich to nie dotyczy.


@boguchstein: Ty mi zakazujesz otrzymania emerytury w wieku 40 lat. Jesteś faszystą? Przecież Ciebie to nie dotyczy?
  • Odpowiedz
@ediz4: że, co xd? Co to za zmiana tematu. Nie znasz moich poglądów na emerytury, więc teraz nie wyskakuj, jak królik z kapelusza. Jesteś pod ścianą i machasz łapami, żeby odwrócić uwagę.
  • Odpowiedz
@ediz4: hej jestem konserwo-prawak, moja bozia, nomen omen, jedyna prawdziwa(nie pytajcie skąd wiem, że to ta prawdziwa, nie to że się akurat urodziłem w kraju, w którym w nią wierzą) mi powiedziała, że pedały i lezby nie mogą mieć związku partnerskiego i rozliczać się razem itd., bo ja nikomu nic nie nakazuje, ale zakazuje, mimo, że mnie to nie dotyczy.
Takie analogie, to se możesz, nie odwracaj kota ogonem.
  • Odpowiedz
Zero argumentów.


@ediz4: piszę z tobą schodząc do twojego poziomu. Mogę jeszcze zacząć zmieniać temat i wyskakiwać z czymś absurdalnym, jeśli chcesz. Zobacz jak czują się ludzie, którzy starają się z tobą dyskutować.
  • Odpowiedz
@ediz4: no, ale wszelkie próby zmiany są przez wspaniałe wolnościowe podejście hamowane w zarodku, nie? Kto najgłośniej krzyczy przeciwko? Kto ma najwięcej do powiedzenia w temacie, który ich nie dotyczy. Katoprawaki, dla których tylko mąż i żona i ślub na pokaz, bo dziewucha już w ciąży. Hipokryzja i prawackie urojenia.
  • Odpowiedz
@boguchstein:

no, ale wszelkie próby zmiany są przez wspaniałe wolnościowe podejście hamowane w zarodku, nie? Kto najgłośniej krzyczy przeciwko?....

A to jest jakiś przymus takiej formy prawnej? Czemu państwo miałoby się tym zajmowac?

Kto ma najwięcej do powiedzenia w temacie, który ich
  • Odpowiedz