Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
"
- tata to jest chore - 8 letni syn.
- co?
- chłopaki się całowali w tym filmie
"
Nie wiedziałem co mu odpowiedzieć.
Nigdy nie poruszaliśmy tematów związanych z #sex i #lgbt

Komentarz mojego syna po tym jak dwóch chłopców lat 15 całowało się w serialu "List do króla". Serial od lat 7.
#truestory #logikaniebieskichpaskow
  • 310
  • Odpowiedz
@justkilling: Mógłbyś wysłać mi ten katalog słów zakazanych? Dzięki, rozumiem, że myśleć jeszcze mogę byle nie mówić albo pisać. Tak? Sorki, trochę się gubię w tych sowieckich standardach.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Według niektórych patusów powinieneś już go uczyć metod antykoncepcji xD W mojej opinii powinieneś mu naświetlić, że to co robią nie jest normalne ale też zaznaczyć, że nie wolno ich wyśmiewać czy piętnować za ich chorobę.
  • Odpowiedz
Jak ktoś będzie gejem w szkole to co wtedy, to dziecko ma patrzeć na niego z obrzydzeniem bo jest gejem? xD


@Print_Screen: Jeśli go obrzydza to niech patrzy z obrzydzeniem. Chcesz tresować każdego? Jak mnie obrzydza krew to też mi będziesz pranie mózgu robił?
  • Odpowiedz
  • 10
@AnnaJ to może powinnaś, jako "matka" nauczyć go że takie stwierdzanie faktu nie zawsze powinno być wymawiane na głos, a na pewno nie nazywanie boy-girl

Trochę żałosne z twojej strony
  • Odpowiedz
tata to jest chore - 8 letni syn.

Na razie sytuacja wygląda tak że jak się mordują to gość chce wejść do ekranu.


@Sl_w_k_1: I moim zdaniem tu jest patologiczny problem a nie dwóch całujących się chłopaków. Kurde, 8-latek oglądający morderstwa w TV? Gratulacje.
  • Odpowiedz