Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 177
"
- tata to jest chore - 8 letni syn.
- co?
- chłopaki się całowali w tym filmie
"
Nie wiedziałem co mu odpowiedzieć.
Nigdy nie poruszaliśmy tematów związanych z #sex i #lgbt

Komentarz mojego syna po tym jak dwóch chłopców lat 15 całowało się w serialu "List do króla". Serial od lat 7.
#truestory #logikaniebieskichpaskow
  • 310
  • Odpowiedz
@hawudepeel: były badania że obrzydzenie jest naturalne i tolerowanie nie ma tu nic do rzeczy - mózg reaguje jak chce z niższego poziomu. Instynktowną reakcją na całowanie się dwóch męzczyzn jest obrzydzenie, co ciekawe - u tych słynnych wypierających homofobów nie było różnic między nimi a piewcami tolerancji. Tolerować można, ale nie ma potrzeby kłamać że obrzydzenia nie ma, no bo po prostu jest.
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem co mu odpowiedzieć. Nigdy nie poruszaliśmy tematów związanych z #sex i #lgbt


@Sl_w_k_1: "synku, tych dwóch panów w ten sposób okazuje sobie miłość". Tyle wystarczy, serio, nawet nie musisz jakoś szczególnie wchodzić w tematy seksu i lgbt, bo jestem pewna, że tak samo mógłbyś odpowiedzieć, gdyby syn zapytał, dlaczego ta pani i pan się całują. Jesteś ojcem to weź się trochę ogarnij, bo to naprawdę przypał, że nie jesteś w stanie dziecku wytłumaczyć tak prostej rzeczy jednym zdaniem.

Serial od lat
  • Odpowiedz
Nie wiedziałem co mu odpowiedzieć. Nigdy nie poruszaliśmy tematów


@Sl_w_k_1: 8 latek chodzi do szkoły, słyszy komentarze od kolegów, którzy często mają homofobicznych rodziców. „Pedał” w szkole to często najgorsza obelga, więc nic dziwnego, że tak zareagował. Samo podejrzenie, że ktoś jest gejem, lub jest inny od większości (np. ma więcej koleżanek od kolegów, lub lubi rzeczy/ma hobby stereotypowo „dziewczęce”) może kończyć się bullyingiem.

8 latek też korzysta z internetu,
  • Odpowiedz
@AnnaJ: Przypuszczam, że skoro twój dzieciak miał 5 lat to tamten też nie miał więcej i może cię to zdziwi ale pięciolatki lubią kolorowe rzeczy i nie trzeba do tego dopisywać zmyślnych historyjek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym to trochę dziwne, że pięciolatek zwraca uwagę na to jak bardzo dziewczyński jest jego kolega z klasy.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@artpop: ad 1 nie wiem bo nie chodzę z nim do szkoły.
Ad 2 ty naprawdę myślisz że 8 latka interesuje sex?
Może gadać godzinami o Minecraft subnautica i roblox i to samo ogląda.
Za dużo Youtube Mirek
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Nie wiem czy zrozumiałeś mój komentarz. W którym miejscu pisałem coś o seksie? 8 latek wie o tym, że ludzie żyją w związkach. Wie, że ludzie się całują - obraz całujących się osób go coś normalnego w telewizji itp. Lgbt tyczy się ludzi, kwestii ich związków, ich tożsamości, a nie samych w sobie czynności seksualnych.
  • Odpowiedz
2019 rok był pełen homofobicznej propagandy od mediów publicznych, slowo lgbt było wszędzie


@artpop: gdyby nie propaganda lgbt, to nie byloby homopropagandy wobec lgbt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie wiem po co tłumaczycie coś AnnieJ, to znana wykopowa niezbyt bystra p0lka, poleciała na murzyna z Ameryki i narzekała na Polaków że są paskudni i mają małe siury, nie to co jej Murzyn z USA. Jej kwik na Polaków jest na tyle wielki, że pewnie dużo ich musiałą obskoczyć nim mogła trafić na swojego wymarzonego niggera i urodzić mu murzyniątko. Teraz @AnnaJ na szczęście może uznać się za światową kobietę.
  • Odpowiedz