Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #przegryw #blackpill #redpill #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #bol

Zauważyłem, że dziewczyny mają tendencję do wybierania głównie dorodnych samców. To nie ich wina są tak zaprogramowane i nic z tym się nie da zrobić.
Kim jest dorodny samiec?
- jest to osobnik wysoki (czyli tak 185cm+) kobieta lepiej się czuje w obecności dorodnego samca
-jest to osobnik silny, czyli dobrze zbudowany, umięśniony taki z automatu staje się atrakcyjny
(Często siła i wzrost idą w parze bo jak wiadomo umieśniony X mający 175cm ma mniejszy potencjał siłowy niż gdyby ten sam X miał 190cm
- jest to osobnik charyzmatyczny taki co przyciąga do siebie tłumy ludzi, taki co umie ciekawie opowiadać, czyli urodzona dusza towarzystwa, taki osobnik jest wszędzie zapraszany,jest popularny i wzbudza szacunek u innych ,a także jest celem wielu samic
- jest to osobnik cieszący się dobrym pochodzeniem lub taki co został zamożny - pochodzenie z bogatej rodziny jest dla wielu samic czymś ważnym, bogactwo = bezpieczeństwo, bogactwo = luksus, bogactwo = prestiż, prestiż sprawia, że inne samice czują się gorsze od tej co jest w parze z zaradnym samcem
- dorodny samiec to taki co przebywał z wieloma samicami, czyli doświadczony. Taki samiec wzbudza szacunek u każdej samicy i samca. Jest bohaterem i liderem. Bowiem jest silny i jest kimś co prowadzi innych.
Powyższe cechy sprawiają, że samice wręcz za nim szaleją bo stanowi on cenny materiał genetyczny dla potomstwa. A po urodzeniu potomstwa, ono jest dla samicy najważniejsze, dlatego musi być lepsze niż potomstwo innych samic. Samice wręcz kochają rywalizację, są też niestabilne bo przyjaźnie samic kończą się gdy pojawia się dorodny samiec. Dorodny samiec też sprawia, że samica odrzuca swojego dotychczasowego słabszego osobnika z którym dotychczas przebywała.
A wy ile macie cech dorodnego samca?
Ja ani jednej. To, chyba wyjaśnia czemu żadna mnie nie doceniła. Dlatego też zostało mi jedynie życie marzeniami i skupienie się na czymś innym. Czymś co zajmie mój czas i pozwoli się rozwinąć, abym spokojnie przetrwał okres próbny na tym świecie. Nie udało się wśród samic to może się uda odnaleźć szczęście w innych dziedzinach i nie mam tu na myśli bogactwa lub zostania kapłanem. To coś nazywa się pasja, a także pomoc innym i bycie dobrym. Kto wie może kiedyś to zostanie docenione i odrodzę się jako dorodny samiec. Żałuję tylko jednego, nikt o mnie nie będzie pamiętał, zostanę zapomniany, nikt mi nie powie ,,Cieszę się, że jesteś moim tatą" ,,Jestem dumny, że nauczyłeś mnie tylu wspaniałych rzeczy dziadku" ,,Jesteś dla mnie bohaterem" #smutek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 17
@Witaminae: Też mi odkrycie że dziewczyny lecą na takich gości.Jak nie masz żadnej z tych cech ani nie jesteś obrzydliwie bogaty to oczywiście możesz zapomnieć o atrakcyjnych dziewczynach ale nie daj sobie wmówić narracji jaka panuje że wykopie że jesteś skreślony u wszystkich kobiet.Obniż wymagania do poziomu kobiety na jakim sam się znajdujesz i będziesz miał szanse na znalezienie tej jedynej.
UzależnionaRozowypasek: To smutne trochę, ale może jakaś Cię doceni. Po prostu nie załamuj się się jak to ująłeś rozwijaj się. Nie dla wszystkich liczy się wygląd, popularność i pieniądze.

Podając jako przykład ilość partnerek autor prawdopodobnie chciał podkreślić nabyte doświadczenie.

Zaakceptował: Precypitat
@AnonimoweMirkoWyznania: Wkurza mnie to gadanie, że "prawdziwy mężczyzna" zaczyna się od 185cm. Co to w ogóle oznacza "prawdziwy mężczyzna"? Ja sama mam 170cm, a mój chłopak może jest wyższy 2-3cm? Nawet nie wiem, bo go nigdy o to nie pytałam, bo szczerze mam w to #!$%@?. Ważne jest to, kto jak Cię traktuje i jak się przy tym kimś czujesz czy możesz być sobą, a takie rzeczy jak wygląd m.in. waga,
Zauważyłem, że dziewczyny mają tendencję do wybierania głównie dorodnych samców. To nie ich wina są tak zaprogramowane i nic z tym się nie da zrobić.


@AnonimoweMirkoWyznania: Oczywiście że tak jest. A czy oduczysz kota miauczeć? No dawaj, próbuj, staraj się a on nie zacznie szczekać, tak jak dziewczyna nie zacznie pożądać samca o wzroscie 160cm, z łysiną, niesymetryczną twarzą.

A wy ile macie cech dorodnego samca?

Ja ani jednej. To, chyba
@Hetrodomitrazocholina: To jest idiotyczna porada, ja np. nigdy nie będę schodził z oczekiwaniami, bo po co? Oszukiwać się przez całe zycie, że ta osoba mi się podoba? To już lepiej żyć w samotności, przynajmniej czuję się czysto na sumieniu. Jest wiele ładnych dziewczyn, z którymi w ogóle nie mógłbym być z powodu ich osobowości, charakteru, ale to nie oznacza, że wygląd się totalnie nie liczy.
@AlexRk: Żadna inteligentna zaradna kobieta, z wiedzą, która umie coś w życiu i odnosi sukcesy, a do tego jest ładna, nie będzie zainteresowana typem z 10kg nadwagi, który zarabia minimalną, a jego hobby to picie piwa. Widzisz, np ja się śmieję z takich, co są zaniedbanymi ofermami, a próbują podbijać do lasek przynajmniej 7/10. Niech znajdą taką samą jacy oni są, a jeśli nie, to niech nie obrażają osób, które nie