Wpis z mikrobloga

#dlazabiciaczasu #gryonline #gryprzegladarkowe #gryzadarmo #gryekonomiczne #rpg #postapo #postapokalipsa #giercownia #gry
http://www.giercownia.pl/gra/47714/caravaneer_2

Strategiczna hybryda RPG walk turowych i gry giełdowej! Do tego PO POLSKU z całym mnóstwem realistycznych funkcji!
Wkrocz do post-apokaliptycznego, pustynnego świata, gdzie Twoim zadaniem jest przetrwać i spróbować zdobyć wystarczającą moc, aby zakończyć misję. Istnieją różne sposoby, aby to osiągnąć, ale najprostszy z nich polega na transporcie towarów między osiedlami. Kupuj towary tam, gdzie jest tanio i sprzedawaj je z zyskiem. Zarobione fundusze inwestuj w transport, zatrudnianie nowych pracowników oraz rozwijanie sprzętu bojowego.
contrast - #dlazabiciaczasu #gryonline #gryprzegladarkowe #gryzadarmo #gryekonomiczne...

źródło: comment_1586451658aZwU0MbZ7bor9lMN2A19AV.jpg

Pobierz
  • 8
świetna gra. Zna ktoś podobne?


@juarez222: Nie wiem, czy podobna, ale przyszła mi do głowy... This War of Mine – gra komputerowa opowiadająca o przetrwaniu w czasie wojny, wyprodukowana przez polskie studio 11 bit studios[4] inspirowana oblężeniem Sarajewa. W przeciwieństwie do innych gier poruszających tematykę wojenną, gracz nie wciela się w żołnierza – bohatera wojennego, lecz cywila – ofiarę wojny, starającego się przeżyć w ciężkich warunkach.
@contrast również grałem. Niestety bardziej skomplikowana dla mnie niż już skomplikowany Caravaneer. Moim zdaniem Caravaneer powinien zostać zremasterowany i to konkretnie. Tak poza tym... W tej grze istnieje nawet Trump! Zgadnijcie, w jakiej roli? :D ta gra ma trochę lat, nie prezydent, lub nie taki, jak myślicie! Zachęcam do spróbowania tej gry, próg wejścia nie jest lekki i przyjemny ale... Wasteland is harsh!
Zachęcam do spróbowania tej gry, próg wejścia nie jest lekki i przyjemny ale... Wasteland is harsh!


@juarez222: Zgadzam się, gra była błogosławiona przez miliony graczy na całym świecie, wystarczy wpisać tytuł w google... ale dzisiaj nikomu nie chce się czytać więcej znaków niż na twitterze... Prawdą jest, że zasługuje na znakezisko, a jeszcze lepiej, tak jak mowisz na remastering... ale i tak, #gimbaza & #gimbynieznaja tego nie doceni... Typ co to
również grałem. Niestety bardziej skomplikowana dla mnie niż już skomplikowany Caravaneer.


@juarez222: This War... dzisiaj miałem usiąść do tego (kolejny raz, gdyż oceniam 10/10) , ale bałem się tych emocji... Teraz myślę, że podejdę w pierwszy wolny dzien po świętach...
@contrast tak, może źle to ująłem. TWOM nie jest bardziej skomplikowana.. jest bardziej dobijająca, tym bardziej, że nie mówimy o wyimaginowanym świecie rodem z Mad Maxa, a o wojnie nie tak dawno temu, gdzie musimy zdecydować, czy przeżyjemy my i okradniemy staruszków w sąsiedztwie czy jednak ryzykujemy przeżyć parę nocek bez zapasów.. jedna z mocniejszych historii, mimo niekonwencjonalnej grafiki i formy. Rowniez gorąco polecam i szkoda, że taki post ma raptem 4
@juarez222: > tak, może źle to ująłem. TWOM nie jest bardziej skomplikowana.. jest bardziej dobijająca, tym bardziej, że nie mówimy o wyimaginowanym świecie rodem z Mad Maxa, a o wojnie nie tak dawno temu, gdzie musimy zdecydować, czy przeżyjemy my i okradniemy staruszków w sąsiedztwie czy jednak ryzykujemy przeżyć parę nocek bez zapasów.

Ja zrozumiałem, co na myśli miałeś i myślimy tak samo (podobnie)... szczególnie w temacie oglądania starszych i potrzebujących...
...mimo niekonwencjonalnej grafiki i formy.


@juarez222: Moim zdaniem grafika i forma w tej grze jest jej ogromnym plusem, sam zwiastun jest jednym z najbardziej przyjmujących jakie widziałem... Oczywiście może to wynikać, ze nie jestem "młodej daty" :)
contrast - > ...mimo niekonwencjonalnej grafiki i formy.

@juarez222: Moim zdaniem ...