Wpis z mikrobloga

Mam kilka sadzonek #chili do rozdania po świętach. Może nie są najładniejsze na tagu, bo cebula mocno i od początku rosną bez doświetlania i na tę chwilę jeszcze nawet bez nawożenia, no i nie wiem też która dokładnie sadzonka to jaka odmiana (tylko mgliste pojęcie) bo nie zrobiłem backupa excela z zapiskami z wysiewu, ale za darmo to i cukier słodki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc jak ktoś jest z #gdansk #trojmiasto i chciałby roślinkę dla siebie, to piszcie.

#chilihead
zychu142 - Mam kilka sadzonek #chili do rozdania po świętach. Może nie są najładniejs...

źródło: comment_1586440937vQPFBYFQrkrc0wpHHzheLK.jpg

Pobierz
  • 59
@aksal89: Kurła, nie kracz, to też są moje pierwsze od nasionka. Wcześniej kupowałem jakieś sadzonki na targu, ale różnie się trafiało i nigdy nie było wiadomo co to za odmiana. Równie często trafiały się dość ostre, jak i całkowicie słodkie papryczki, więc teraz postanowiłem działać od 0.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Python: za dużo wody ¯\_(ツ)_/¯ w zeszłym roku już za to miałem kilkanaście krzaków, a niektóre (zwłaszcza te wysadzone do ziemi) owocowały tak, że nie dałem rady tego przejeść, kwestia wprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kapucynka93: Nie wiem, robię to pierwszy raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Miałem je przesadzać (a w zasadzie to rozsadzać, bo większość rośnie po 2 sztuki w kubeczku, a z tego co inni piszą, to tak niemożna bo korzenie itd.) do litrowych doniczek w święta, ale pan z allegro dał dupy i doniczki dotrą do mnie w następnym tygodniu, więc pewnie przełożę to na przyszły weekend.
Tyle, ile
@kapucynka93: Spoko, po świętach zobaczę ile mi zostanie do rozdania i postaram się wszystkich chętnych obdarować.

Ogólnie mam:
Bolivian Bumpy
Cayenne
Cayene yellow
Cyklon Plus
Habanero Orange Devil
Jalapeno Mucho Nacho
Santaka
Tabasco
Thai Chili

Nasiona nie są z jakiegoś oficjalnego składu nasion, tylko od @gobi12, pozdrawiam i polecam, skuteczność kiełkowania blisko 100%. Co za tym idzie finalne plony mogą się nieco różnić od pierwowzorów swoich rodzajów.
Dodatkowo nie mam