Wpis z mikrobloga

@Kruszyn99: @Spote:
Mój ojciec (podobnie jak połowa mężczyzn) tak chodził ubrany na przełomie lat 60. i 70. Tylko nie jakiś lalusiowany Kors a prawilna spółdzielnia MODEXTRA czy inne ASKO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: rzecz w tym ze bogaci nie chca nosic takich osmieszajacych gowien to sie to sprzeda jakiemus biedakowi ktory bedzie myslal ze to jest warte 7k xD
w dezajnerskich strojach to glownie chodza cyganie i murzyni i niziny spoleczne. ile razy widze kogos naprawde bogatego to chodzi ubrany jak obszarpaniec
  • Odpowiedz
@acctim: ale co ty gadasz w ogóle xD każdy chodzi w czym chce nie widzę problemu, bogaci ludzie tak jak i biedni są różni i różnie się ubierjaa, niektórzy mają to w dupie a niektorzy nie. Takie uogolnianie raczej się nie sprawdza. Jak to dla ciebie cyganski płaszcz to nie mam pytań xD
  • Odpowiedz
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: lewandowski i bogol XD seba od kopania pilki, ta sama liga co ci co wygrali w lotto XD no i co on nosi? zreszta oni te szmaty darmo dostaja by promowac brand a debile mysla ze to takie cool bo "bogaci nosza" XD nosza bo czyste, pochodzi z miesiac a potem do smietnika XD

o prawdziwych bogatych napisalem a nie bidokach ktorym sie udalo wyrwac z klasy sredniej
  • Odpowiedz
@acctim: Podaj mi przykład bogatego człowieka ale przed 40...
Który młody inteligentny mężczyzna zgodzi sie na to żeby chodzić jak Pan Mietek proszący o maseczke i rękawiczki???
Bo przykład młodego bogola robiącego cały swój outfit w taniej sieciówce to chyba nieporozumienie...
Już widze ze do niego dzwoni Virgil i mówi:
-Stary jest sprawa
-O co chodzi?
-Musisz ubrać moje nowe kolabo z Nike
-Ok
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: chyba sobie proponujesz na twoj bul dupy ze ktos nie podziela twego zdania XD
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: jezu jaki ty jestes ograniczony xD o czym z toba dywagowac skoro ty myslisz ze ktos bogaty sam sobie kupuje ubrania XD inni im kupuja, maja wlasnych stylistow, ich to wali ile to kosztuje, stylista nie patrzy na ceny tylko na to by ubrac tak jak chce klient.
no lewandowski to przyklad typowego wiesniaka
  • Odpowiedz
@acctim: Wiesz, informacje które masz są z dupy wzięte... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektórzy chcą mieć kontrole nad tym co ubierają...

on celebrytow ktorzy graja bogatych porownuje z bogatymi ludzmi XD.

Znasz chociaż jedną osobę która jest bogata? (prywatnie)
Poza tym nie podałeś żadnego przykładu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz