Wpis z mikrobloga

gość opowiada jaki sok z-----ł przez rok.. obczajcie jego przemianę przez rok, są filmy na kanale.. p--------c.

#silownia
Sarza01 - gość opowiada jaki sok z-----ł przez rok.. obczajcie jego przemianę przez r...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sarza01: no właśnie problem w tym, ze niektórzy się upierają, że są "naturalni'. ale tak działa rynek fitness. gdyby wszyscy mogli mieć takie efekty, to w końcu zabrakło by klientów na te wszystkie cudowne suplementy i treningi typu 200% mięśni w tydzień i ABS w 20 minut.
  • Odpowiedz
@churagan: są może jakieś indywidualne przypadki ludzi naturalnych.. ale wszystko powyżej 100kg mięśni to już przekracza naturalne możliwości.. takie mam zdanie.
  • Odpowiedz
@Sarza01: na tym ten sport się opiera : D wbijasz masę dobrego i sprawdzonego towaru, albo bierzesz mikro dawki i ciśniesz na siłowni jak głupi - też działa. Kolega chyba nie robił martwego i nóg, bo zwykle długie spodnie nosi, a prostowniki w porównaniu do reszty wyglądają marnie : D
  • Odpowiedz
@zgaS: podobno jest to często używany sok w stanach..

@maze: zgodzę się, moim zdaniem też nie wygląda rewelacyjnie.. ja sobie nie wyobrażam kuć d--y.. mięśnie kosztem zdrowia - nie dla mnie

  • Odpowiedz
@zgaS: ahahahha..

no co ty.. czytałem, że tam musi być od cholery środka przeciwbólowego.. wątpię że można by sobie zapikować z podobnym skutkiem normalny olej.. ale za to na pewno trzeba być nienormalnym.
  • Odpowiedz