Wpis z mikrobloga

Jestem wysoce rozczarowany tysiącami wykopków narzekających na mandaty za spacery, za siedzenie na ławce z dziećmi itd. Najazdy na rząd i policje, które starają się ze wszystkich sił żeby jak najmniej polaków zmarło w wyniku Covida pokazują jak wielu z nas tutaj zebranych nie dojrzało na tyle by podziękować tym wszystkim ludziom, że o nas walczą. Czasami z nami samymi, czasami z narażeniem swojego życia, zdrowia, również psychicznego. To nie maszyny, to nie wróżki od spełniania naszych marzeń i zachcianek. Ci ludzie też walczą z przeciwnościami losu, niepewnością i własnymi słabościami dla naszego wspólnego dobra, a Wy ich sponiewieracie. Szczerze to ja z moim charakterem bym całe to #!$%@? społeczeństwo kopnął w dupę i spacerujcie ile chcecie, niech kretyni wymrą. Wielki szacun do policji, lekarzy, urzędników, że na tyle kochają ten tempy motłoch, że pomagają pomimo tylu obelg. Wykop shame on you. Gimbaza. Teraz dla dobra innych powinniśmy siedzieć na dupie w domu i wspierać tych,którzy pracują "na froncie". Tyle ode mnie.

#polityka #koronawirus #policja #spoleczenstwo #boldupy #polska #gownowpis #coronavirus #epidemia
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niewiemnieznam Z jednej strony masz rację, że należy się szacunek za to co te grupy robią ale z drugiej strony bieganie, samotny spacer czy jazda rowerem nie powodują zagrożenia. A nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam: wszystko jest okej, tylko kiedy mamy ogłoszony stan wyjątkowy. Narazie nic takiego nie ma, a rząd jakimiś rozporządzeniami z dupy ograniczył nasze prawa obywatelskie i pogwałcił Konstytucję. A ci dobrze mentalny niewolniku?
  • Odpowiedz
@jogurcik666: Uwierz mi synek że chciałbyś być takim niewolnikiem mentalnym jak ja. A czy nasz rząd wprowadza rygor większy niż inne kraje na świecie walczące z koronawirusem? Z tego co wiem to nie...nietuzinkowa sytuacja wymaga nietuzinkowych rozwiązań. Nikt nie był gotowy na taki scenariusz.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: a na parkingu ludzi nie mijasz, na ścieżkach, na pobliskiej stancji benzynowej? nie spotykasz ich potem w lesie? Co Ty do amazonii się wybierasz na spacer? Tam może faktycznie nie spotkasz ludzi przez dłuższy czas, ale w polsce..
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam:

Uwierz mi synek

xD

A czy nasz rząd wprowadza rygor większy niż inne kraje na świecie walczące z koronawirusem?

Tak, bo taka Japonia, Czechy, Finlandia mają wprowadzone stany wyjątkowe i ograniczenia odbywają się zgodnie z prawem i Konstytucją. Jeśli chodzi o kraje, które takiego stanu wyjątkowego nie wprowadziły to nie karze się tam obywateli takimi wysokimi karami (potrącanymi niezmiernie szybko)
  • Odpowiedz
@niewiemnieznam: na parkingu leśnym ani w lesie nie zbliżam się do nikogo na mniej niż kilka metrów. Przecież w lesie obce osoby nie podchodzą do siebie nawet w normalnych warunkach.
Co tu ma do rzeczy stacja benzynowa? A jeśli nawet, to tankuję bezdotykowo, polecam aplikację Orlen Pay.
  • Odpowiedz
@przeciwko78: a czytałeś że prawdziwa "bezpieczna odległość" to nie 1-2m tylko 8metrów? Poza tym podczas świąt wielkanocnych tłok byłby taki, że nie dasz rady omijać ludzi szerokim łukiem. Wszyscy marzymy o spacerze jak nigdy wcześniej i zwolnienie obecnego zakazu spowodowałoby prawdziwą eksplozję spacerowiczów
  • Odpowiedz
@przeciwko78: nie widziałeś jeszcze jak zachowa się 40 milionowy kraj po kilkutygodniowym zakazie. Tłok w lesie będzie na bank. A "chwilowy kontakt" x miliony mieszkańców x liczba kontaktów dziennie i prawdopodobieństwo nagle znacznie się zwiększa.
  • Odpowiedz