Wpis z mikrobloga

No i cyk ciag dzis zrobiony.
Dziekuje @Masterczulki za pozyczenie ciezarow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uratowales mi chlopie zycie.

Tu 177 kg, tak na ponowne wdrozenie sie w treninig, bo nie robilem porzadnie ciagow od kiedy zamkneli silownie. Bede tez musial cos wymyslec, bo to juz wszystkie ciezary jakie mam xd mam kilka talerzy na gryf 30 mm, ale fi jest za male, zeby tutaj cos podzialac.

Dodatkowo mam dla was taki maly tip. Jak ktos ma ciezary i sobie cwiczy, ale brakuje mu zaciskow, to idealnie w tej roli sprawdzaja sie obejma rurowa fi 45-50 (wlasciwie na kazdy gryf sie znajdzie odpowiednia)

https://a.allegroimg.com/s1024/0ce3c1/0bbd321a4bd5947ee4b47d75451a

Cena jednej to jakies 3-4 zl, a trzyma lepiej niz te z silowni. Jedyny minus, to ze trzeba uzywac srubokreta, ale nie ma duzo krecenia. Czekam na stojaki i zaczynami robic siady ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy #latajacydywan
DywanTv - No i cyk ciag dzis zrobiony. 
Dziekuje @Masterczulki za pozyczenie ciezaro...
  • 19
  • Odpowiedz
Dodatkowy minus, to to, ze bardzo glosne jest to odkladanie ciezarow jak na warunki domowe. Bede cos kombinowal z jakimis gumowymi matami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lemiesz085: Znaczy ja jestem ulancem, ale weź pod uwagę, że tu robię ciąg i przez pas człowiek zawsze wydaje się jeszcze bardziej ulany niż jest.
  • Odpowiedz


@DywanTv: A jeszcze jedno pytanie całkowicie z innej beczki. Dlaczego zrezygnowałeś z irokeza? Kozacko to wyglądało(zwłaszcza z brodą), a jestem w podobnej sytuacji jeżeli chodzi o stan owłosienia głowy i się zastanawiam czy nie zmienić tej mojej glacy na takiego irokeza.
  • Odpowiedz