Wpis z mikrobloga

pamiętacie wpis mirka z tego domu, który mieszka obok najsłynniejszego zakrętu w tej części Polski, jak opowiadał, że nie było tygodnia z autem w rowie obok jego domu? Chciałem się go zapytać jak on swoje auto parkuje obok domu, kiedy każdy tam grzeje ile może, oraz czy wyprofilowali ten zakręt czy dalej jest tam tak groźnie podczas najmniejszego deszczu? #malopolska to jest w drodze do #krakow #polskiedrogi https://goo.gl/maps/z7Lnb5YStEbXDngx8
Pobierz asdasdce2w - pamiętacie wpis mirka z tego domu, który mieszka obok najsłynniejszego z...
źródło: comment_1586357591A2QAuEJe4MGjLfV8GDGVah.jpg
  • 5
@asdasdce2w no ja coś tam pamiętam xd generalnie było tak, że po przeogromnej (jak na małomiasteczkowe życie) burzy medialnej wszystko się uspokoiło. Niemniej jednak ciężko wskazać dlaczego.
- Zarząd Dróg Wojewódzkich przypiął sobie medal za "wymianę nawierzchni na specjalną", podczas gdy nawierzchnia zupełnie niezależnie od całej afery i tak miała zostać w najbliższym czasie wymieniona ze względu na wymianę kanalizacji. Trochę ZDW się upiekło.
- kiedy kładli nową nawierzchnię zapytałem robotników co
Pobierz TheRans - @asdasdce2w no ja coś tam pamiętam xd generalnie było tak, że po przeogromn...
źródło: comment_1586394810cJJe5KOUVB3RJEbwWa5kko.jpg