Wpis z mikrobloga

Ciężko mi to stwierdzić po jakiej ilości,

vs.

mam świadomie niszczyć swoją własność?


to niszczysz swiadomie czy ciezko Ci stwierdzic po jakiej ilosci zaczynasz niszczyc
  • Odpowiedz
Dlaczego więc nie wycierać lamp i szyb poprostu szmatą na sucho? Dlaczego policja/straż miejska pojechała na myjnie - a nie użyła szczotek na stacji?


@TrocheSmieszne:
nie odpowiedziales na moje pytanie:

"Ciężko mi to stwierdzić po
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: to masz zle wrazenie :P
chodzi o to ze przy aktualnych warunkach pogodowych MUSISZ (serio musisz-to co wynika z ustawy) 1 na miesiac? 1raz na 2 miesiace?.
Przy tej czestotliwosci krzywdy autku nie zrobisz.

Natomiast zaklady pracy maja regulamin i wytyczne. Np w poprzedniej firmie jak sie zdawalo auto to mialo byc zatankowane i umyte. Mylo sie w godzinach
  • Odpowiedz
@Michazzz: Wisi to na jednej motogrupie wyznafców i większość broni policjantów BO ONI MUSZA MIEĆ CZYSTY SAMOCHÓD I WIDOCZNE OZNACZENIA a nie raz widzę uświniony jak #!$%@? radiowóz z miesięcznym brudem i jest dobrze XDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@maikeleleq Od 6ciu tygodni pracuję zdalnie i wychodzę raz na dwa tygodnie po zakupy.

Powiem szczerze, że mam dystans do tego i wydaje mi się, że to prawo jest tworzone na szybko z dużymi błędami logicznymi i służy jedynie wojence politycznej. Tzn. nie zrozumcie mnie źle, rozumiem odstępy, rozumiem ograniczenie wyjścia z domu itp. ale posiedzieć 6 tygodni w domu. Zacznie Wam odbijać, a perspektywa jest taka, że nie będzie to
  • Odpowiedz
@gorzki99
@TrocheSmieszne

Nie chce wchodzić w Waszą wojenkę, ale pragnę zauważyć tylko że szczotki na stacjach służą do mycia szyb, a nie połowy samochodu.

Właśnie przez osoby, które myją sobie tablice, światła (tył i przód) te szczotki są całe w piachu, a gumki
  • Odpowiedz
BO BYLI W PRACY I UZYWAJA SAMOCHODU SLUZBOWEGO. CZYLI TEN SAMOCHOD JEST NIE ICH WLASNOSCIA TYLKO DO NIEGO WSIADZIE ZA CHWILE NASTEPNA ZMIANA.

I ta nastepna zmiana ma odebrac NARZEDZIE PRACY w pelni przygotowane do pracy.


@gorzki99: Twój argument jest z pupy. Owszem samochód jest ich swoistym narzędziem pracy, ale zarazem to nie była dezynfekcja pojazdu a po prostu mycie. Więc nie widzisz absurdu w swoim myśleniu? Że jednak niektórzy dostają mandat za mycie a niektórzy nie?

Widze ze nie dotarlo to powtorze-ci kierowcy co myli auta na myjni zostali ukarani z 54 KW-totalnie blednie. Mieli zostac ukarani z rozporzadzenia gdzie jest ograniczenie przemieszczania sie a to nie dotyczy sytuacji jak sie przemieszczasz w
  • Odpowiedz