Wpis z mikrobloga

Cloud Hosting, czyli hosting w chmurze, to rozwiązanie nowoczesne, które przewyższa pod każdym względem tradycyjny hosting, gdzie strona WWW obsługiwana jest jedynie na pojedynczym serwerze. Hosting w chmurze oferuje większą szybkość działania, skalowalność zasobów oraz reakcję na awarie w ułamkach sekund. Kiedyś również świadczyliśmy usługi w klasycznej technologii. Poczytajcie na naszym blogu www.nazwa.pl/blog, dlaczego zmieniliśmy tę technologię na Cloud Hosting i jakie ma ona zalety.

Mamy dla Was przy okazji tego tematu kolejne #rozdajo w postaci 10 voucherów na zamówienie nowej usługi Hosting Cloud Basic na okres 12 m-cy każda. Nagrodzimy nimi osoby, które zaplusują ten wpis. Czekamy również na Wasze komentarze w tym temacie.

#hosting #domeny #serwery #rozdajo #webhosting #nazwapl
nazwa_pl - Cloud Hosting, czyli hosting w chmurze, to rozwiązanie nowoczesne, które p...

źródło: comment_1586326086SZxMSx5Rf0wD45FOSpEXNC.jpg

Pobierz
  • 232
Jak checie spokojnie żyć, to omijać ich szerokim łukiem


@Cygan_Edek: Wypowiedź godna cygana. ( ͡ ͜ʖ ͡) Zanim wypowiesz się o czymś, najpierw chociaż to sprawdź. Masz na testy 30 dni. Nic nie ryzykujesz poza tym, że zmieni się twój pogląd na to jak powinny wyglądać profesjonalne usługi hostingowe.
a osoba która prowadzi konto @nazwapl_tk powinna chyba przejść jakiś kurs jak nie zniszczyć (i tak juz słabego) PRu firmy, którą reprezentuje xD pozdrawiam ciepło trzymajcie sie


@strasznyszkieletor: Napisz proszę dlaczego tak uważasz? Może jakiś argument, przykład. Nie polecasz usługi, a powiesz może dlaczego nie polecasz? Przetestuj usługę, sprawdź jej możliwości i wtedy będziemy wdzięczni za poinformowanie nas, co w tej usłudze Tobie nie odpowiada. Możesz z nami skontaktować się też
@nazwapl_tk: czy nazwapl właśnie proponuje mi solo za garażami? ( ͡° ͜ʖ ͡°) prawda jest taka, że ta renoma nie jest znikąd, usługi bardzo wątpliwej jakości (lub przeciętnej) które utrzymują się tylko przez to, że SUPER PROMOCJE ściągają ludzi którzy po roku nie wiedzą jak/nie mają możliwości się od was przenieść i potem płacą niesamowite ceny, spam telefoniczny i mailowy do klientów, którzy już nawet z waszych
Juz wiem jak wyglądają profesjonalne usługi hostingowe, jak przeniosłem się od was do innej firmy.


@Cygan_Edek: Napisz nam na PW swój login - zweryfikujemy wówczas jakie mogłeś mieć problemy z usługą. Ewentualnie odpisz tutaj w konwersacji podając nazwę swojego serwera (jego login) i informacją kiedy korzystałeś z naszych usług. Sprawdzimy jakie problemy zgłaszałeś do wsparcia technicznego i czy zostały one właściwie rozwiązane.
@nazwapl_tk: > zmieni się twój pogląd na to jak powinny wyglądać profesjonalne usługi hostingowe

@nazwapl_tk: > jesteśmy tu po to, aby pomagać wszystkim naszym użytkownikom!

@nazwapl_tk: > Ale czy to coś złego oddać rozwiązanie sporu między dwoma podmiotami pod ocenę niezawisłego i niezależnego Sądu? Tak to czasami się niestety odbywa.

Ten cały wątek to niezła kopalnia beki dla kogokolwiek kto miał z wami do czyniena, jak nie beki tu
czy nazwapl właśnie proponuje mi solo za garażami?


@strasznyszkieletor: Dobry żart. Za nazwa.pl stoją ludzie - tacy prawdziwi, którzy w niej pracują. Chętnie spotkamy się i opowiemy o naszej pracy, odpowiemy też osobiście na Twoje pytania i wątpliwości. Czasami takie spotkanie będzie warte więcej niż 1000 komentarzy i przepychanek na wykop.pl czy w innych miejscach. Chętnie wysłuchamy, jakie masz uwagi dotyczące naszych usług, czego w nich brakuje i co proponujesz zmienić.
@nazwa_pl: mocno nie polecam, kilkanaście lat temu brałem udział w programie poleceń gdzie zostałem wystawiony.
Poleć nasze usługi otrzymasz punkty, usługi polecone, klient wykupił przedłużenie i co? A to za przedłużenie usługi promocyjnej punktów nie ma.
Oczywiście to jeden z przykładów tego jak działa nazwa.pl o ich wsparciu technicznym nawet nie wspomnę a współpracowałem z nimi od 2001 roku.
Tak jak obiecałem Panu który poinformował mnie o tym, że punkty mi
parametry domeny?


@diogene: nazwa.pl już dawno przestała sprzedawać same domeny. Sprzedajemy je w pakiecie usług "Bezpieczna domena". Pakiet "Bezpieczna domena" to przede wszystkim DNS Anycast (skraca czas otwierania stron WWW, poprzez rozmieszczenie serwerów DNS w różnych miejscach na ziemi), DNSSEC (chroni przed cyberprzestępstwami, uniemożliwiając przekierowanie przeglądarki WWW na fałszywą stronę internetową), bezpłatny certyfikat SSL dla domeny, zabezpieczenia SPF, DKIM, DMARC, zabezpieczenie DNS over TLS (szyfruje zapytania do DNS, podnosząc prywatność i
kilkanaście lat temu brałem


@bartpl: nazwa.pl funkcjonuje od 23 lat (wkrótce będą nasze 23 urodziny). Przez cały ten czas rozwijamy się, dostosowując naszą ofertę do oczekiwań klientów. To co miało miejsce kilkanaście lat temu, o czym Pan pisze, nie ma miejsca dzisiaj. Jesteśmy firmą stale się rozwijającą, słuchającą klientów i ukierunkowaną na satysfakcję klientów. Jeżeli chce Pan faktycznie mieć możliwość realnej oceny usług nazwa.pl - czy się je poleca czy też