Wpis z mikrobloga

W weekend śniło mi się, że akcje American Express urosły do 100 USD za akcję i przez jakiś błąd w Degiro nie mogłem ich sprzedać. Dlatego wykorzystałem ostatnie zwyżki i sprzedałem 2 akcje American Express po 80 USD ponieważ nie służył one mojemu zdrowiu psychicznemu. Straciłem na nich po 8 USD na każdej akcji, ale przynajmniej moja psychika odzyskała spokój. Jednak przyznam, że jak widziałem ile później jeszcze akcje urosły i że mogłem je sprzedać nawet z lekkim zyskiem to troszkę dupa zabolała. Trudno, decyzji już nie można cofnąć. Poza tym zdrowie najważniejsze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio również dokonałem paru fajnych zakupów i pozbyłem się też kliku spółek. Dzisiaj tylko krótki wpis, więc nie zagłębiam się zbytnio w szczegóły. Na weekendzie podsumuję wszystkie ostatnie transakcje. Obecnie mam już skompletowany w pełni satysfakcjonujący mnie portfel na najbliższe kilka lat - przynajmniej takie jest założenie. Zostało mi jeszcze 140 EUR wolnych środków na jeszcze jakiś niewielki zakup + haracz dla brokera.
W przeciągu ostatnich, szalonych dni portfel ze straty -200 EUR skoczył do +80 EUR. W sam poniedziałek w szczytowym momencie zyskiwał +180 EUR. Wiem, że to nie ma większego znaczenia, ale fajnie popatrzeć sobie na te cyferki, szczególnie jak wszystko świeci się tak ładnie na zielono( ͡ ͜ʖ ͡)
Niestety te nic nieznaczące zielone cyferki zajmują mi zbyt dużo czasu i trochę ucierpiało na tym malowanie mieszkania. Do tego okazało się, że firma która kładła płytki tak spartaczyła robotę, że płytki praktycznie same odpadają ze ściany, więc jeszcze doszła mi przez to dodatkowa robota ( ͡° ʖ̯ ͡°) W związku z powyższym postanowiłem zaglądać na Degiro maksymalnie raz na tydzień i z taką też częstotliwością postaram się wrzucać jakiś update na tagu. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

Początkowa wartość portfela: 4445.56 EUR
Obecna wartość portfela: 4452.76 EUR

Poprzednie wpisy:
-Wpis numer 1
-Wpis numer 2
-Wpis numer 3
-Wpis numer 4
-Wpis numer 5

Osoby ciekawe tego czy uda się amatorowi coś ugrać na kryzysie zapraszam do śledzenia tagu => #inwestoramator
Tym nie zainteresowanym polecam wrzucenia tagu na => #czarnolisto
#gielda #inwestycje #inwestowanie #finanse #psychologia
Pobierz shinigami26 - W weekend śniło mi się, że akcje American Express urosły do 100 USD za ...
źródło: comment_1586303174JSUSNG84ON2mkrT8aBZ5Rw.jpg
  • 5