Wpis z mikrobloga

Cześć #zabrze! Jeśli macie chwilkę czasu w tym czasie przymusowego szlabanu, proszę wypełnijcie mi ankietę dot. kilku obiektów kulturowych w Waszym mieście. Robię badania do projektu dyplomowego (magisterka) z architektury i na tapetę wzięłam sobie "przepiękne" zabrzańskie Kino Roma. No, może piękne będzie jak je w swoim projekcie zmodernizuję, ale zanim to nastąpi potrzebuję kilku informacji.

Tematem dyplomu jest jak wyżej modernizacja Kina Roma jak i projekt nowej kubatury o charakterze kulturowym, które scaliło by funkcje pełnione przez MOK i Bibliotekę Publiczną z poszerzoną ofertą kulturową dla mieszkańców. Jako że nie jestem z Zabrza, ani nawet ze Śląska trudno jest mi zrozumieć zapotrzebowanie na taki obiekt w Waszym mieście, dlatego zwracam się do Was z krótką ankietą. Większość pytań jest zamkniętych na zasadzie tak/nie/nie wiem i kilka wielokrotnego wyboru z możliwością otwartej odpowiedzi.

Link do ankiety

Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie ankiety, a także za uwagi do niej i wyłapanie ewentualnych błędów merytorycznych (bazowałam w większości na informacjach z Internetu). Jeśli jesteście gdzieś na jakiś grupach facebookowych zrzeszających mieszkańców Waszego miasta będę wdzięczna bardzo, bardzo za udostępnienie.

Taguję pobliskie miasta, które mogą ogarniać temat. Nie licznujcie. Myjcie rączki i pamiętajcie o piciu wody!
#gliwice #knurow #rudaslaska #chorzow #bytom #tarnowskiegory
  • 10
Pamietam z 10 lat temu mozecwuecej były tam seanse za 5zl często chodziłem by sobie obejrzeć coś, czasem z synem, w ciszy i spokoju bez bydła wpieorzajacego popcorn i smiejacego się z byle powodu jak gwałcona kaczka