Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KjatanSveisson: no wiadomka, każdy ma inne preferencje. Może ja jestem za delikatna na jakieś zwykłe albo mocniejsze, bo moja pierwsza yerba cruz de malta nie podeszła mi za bardzo xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@diarrhoea: imo Verde to najgorszy możliwy sort. Zaczynałem od Amandy, potem mi wpadło Verde do ręki, obecnie cbse, pajarito (zwykle, hierbas, cytrynowe) i nie jestem w stanie pić Verde. Dla mnie to trochę profanacja yerby ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@carnaval
Ok, ale jakoś tak bardziej byś mógł powiedzieć czemu?
Chodzi o to, że to zielone mate czy coś więcej się za tym kryje?
Bo ja np. bardzo lubię zielone yerbki i na tle innych, wypada przyzwoicie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diarrhoea: Verde to tak naprawdę słaba marka, dużo jest info (nawet na Mirko). Dla mnie to tak 2 albo 3 ligowa yerba. Idzie znaleźć o wiele lepsze zielone

No i same liście. Brak pyłu, brak łodyg. No nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam gdzieś resztę Verde i używam jej "czasem jako mix"
  • Odpowiedz
@carnaval
Ale spotkałem się z tym, że ludzie pisali, że Verde to syf, chociaż sami nigdy nie pili. Ludzie mówią, że syf, to syf.

Jest to zdecydowanie inna yerba niż np. cbs czy Amanda. Delikatniejsza, mniej gorzka, bez kwaskowego posmaku. Szybciej traci smak, ale też ma ten smak inny.
Piłem Krausa, różne Green mate i Verde nie jest gorsze, ale jest zupełnie inne.
Brak patyczkow to dla mnie nie problem, a
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@diarrhoea: ja mam uraz po Verde ;/. Yerbe pije jakoś 2 miesiąc, rozmowa mi kupiła bombile i Amandę (nie widziałem wtedy co i jak). Amanda się skończyła, kupiłem Verde (w ciemno) bo w pracy brali i nah, zawod. Prawie odstawiłem yerbe, ale dałem 2 szansę, w herbacianym gość mi doradził pajarito hierbas i się zakochałem na nowo ()

Obecnie jka pisalem. Daily to
  • Odpowiedz