Wpis z mikrobloga

Michał 32 Sopot

Zgłoszenie 50b7377f3ba24861 z dnia 2020-04-07 10:51:17

Imię: Michał
Wiek: 32
Miejscowość: Sopot

Kim jestem?
Zdecydowanie miłośnik spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak najdalej od miasta, oraz... ludzi ;-) chociaż gry, oraz nocne maratony serialowe również się zderzają. Introwertyk, wielki fan gór, oraz miłośnik biegania. Dzięki temu połączeniu z przyjemnością udaje mi się startować, a co ważniejsze kończyć biegi ultra - oczywiście amatorsko :) Nie lubię spędzać nocy w klubach, co nie znaczy, że na koncert, lub domówkę nie wybiorę się z przyjemnością. Nie jestem fanem wakacji w Egipcie, Grecji, Chorwacji czy innych przereklamowanych miejsc. Pomijając kwestie finansowe, uważam że sama Polska ma więcej do zaoferowania.

Wygląd
Jestem szczupłej, wysportowanej postury, z ciemnymi włosami i zakolami ;-) dzięki czemu wybór fryzury mam z głowy. Niebieski oczy, 180 cm wzrostu i waga bliska 80kg. Nie jestem sfiksowany na punkcie siłowni, jednak lubię dbać o siebie i słowo "brzuch" jest mi obce.

Zainteresowania
Jak już wspominałem, spacery i biegi po górach, niekoniecznie jednodniowe. Rower, bieganie, różnego rodzaju wypady za miasto. Jeśli coś jest warte zainteresowania, chętnie wybieram się do kina. Lubię również klasyczną motoryzację.

Czego oczekuję?
Przede wszystkim szczerości, oraz uczciwości. Chciałbym również, aby druga osoba chodź trochę podzielała moje pasję, oraz zainteresowania. A jeśli nie, to może da się do nich przekonać :) Oczekuję również od kobiety pewności siebie, poczucia humoru, oraz aby potrafiła sama przejąc pałeczkę i zaplanować kolejny dzień. Zdecydowanie pociągają mnie szczupłe kobiety.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Myślę, że każdy taki dzień oparty jest na tym jak go zaczniemy, reszta przyjdzie sama :) Możemy obudzić się w namiocie, w okolicach szczytu góry. Możemy mieć za sobą 100 km biegu, jedną nieprzespaną noc i kolejne 100 km przed nami. A mimo to dalej jesteśmy razem i oboje wiemy, że kolejny dzień przyniesie kolejne nowe przygody :) Możemy rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady! Możemy wybrać się rowerem za miasto na jednodniową wycieczkę. Albo po prostu poleżeć i nic nie robić cały dzień :)

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub i dzieci tak. Papierosów nie palę, nigdy nie paliłem i nie zamierzam. Alkohol tak, ale baaaardzo rzadko.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonysopot #mirekszukamirabelki