Wpis z mikrobloga

14 dzień na nofapie. Jest zajebiście, gdyż na fapanie ciśnie mniej niż np w 3 dniu. Jutro mi styknie w tym rekord. Najlepsze jest to że mam teraz zajebiste sny i nie chodzi tu o żadne ruchanie, tylko abstrakcyjne pokręcone przygody. Za tydzień przekroczę podobno granicę wytrzymałości przeciętnego mężczyzny ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam nadzieje że nie będzie cisnąć bo nadal nie mam Androcuru. #nofapchallenge #nofap #postanowienia
#przegryw
EwolucjaPrzegrywa - 14 dzień na nofapie. Jest zajebiście, gdyż na fapanie ciśnie mnie...

źródło: comment_1586265875lju2m99o7U8vnW67GDX6R8.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@biceps35: Sprawa jest bardziej skomplikowana. Jestem samotnikiem i psychicznie jestem aseksualny, jednak fizycznie hetero więc po prostu nie chcę żadnych aktów seksualnych. Już nigdy nie mam zamiaru fapać. Na razie dobrze idzie mi na sucho a ogólnie mam zamiar się starać o specjalne leki u lekarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biceps35: Może inaczej. Wewnątrz mnie toczy się walka między moimi aseksualnymi poglądami a moim organizmem który jest heteroseksualny. Nie chcę masturbacji czy sesku ale organizm mnie do tego zmusza dlatego jestem na nofapie i będę sobie załatwiał specjalny lek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EwolucjaPrzegrywa Ty nie masz nawet czastki aseksualnosci, stworzyles sobie poglad ze chcesz byc aseksualny przez jakies doswiadczenia (to jest informacja ze masz zaburzenie ). Organizm heteroseksualny ? Skad Ty to wytrzasnales? osoby homoseksualne to juz libido nie maja ? Psycholog a nie leki na obnizenie libido
  • Odpowiedz
@biceps35: I co ? Myślisz że mnie nastawi na "odpowiednie tory" ? XDDD. #!$%@?ę tą seksualność waszą ! Nie będę się ślinił jak #!$%@? do #!$%@? dziur tylko dlatego że mam to wbite w ustawieniach fabrycznych. Swoją drogę już wybrałem i będę się jej trzymał choćby kosztem fizycznej kastracji.
  • Odpowiedz