Wpis z mikrobloga

@PAST: a2mobile - czyli jak wprowadzali aero2 (ten darmowy internet) to spółka wraz z dofinansowaniem, miała obowowiązek założyć telefonię pre paid. 19,90 za wszystko płacę od 2 lat, nie narzekam. Zasieg swój + "Pus gsm" mają.
@PAST: warto jeszcze spojrzeć na naszą ofertę Plush ABO za 25 zł, którą mamy w dwóch wariantach do wyboru:
1. Oferta na czas nieokreślony
- no limit na rozmowy (również na numery stacjonarne), w Polsce i w UE;
- no limit na SMS-y, MMS-y, w Polsce i w UE;
- Internet 10 GB (pakiet rośnie wraz ze stażem aż do 20 GB), w UE: 3,17 GB;
- 10 GB na YouTube/
@PAST: Nie wiem jak teraz Orange free na kartę ale mam od jakiegoś czasu pakiet za 25 zł/msc i mam nielimitowane połączenia i SMS, 2,7GB w UE, internetu szczerze mówiąc już nie pamietam bo co miesiąc 1GB przybywało ale powiedzmy ok 20GB z pakietu + doładowanie konta co daje mi dodatkowo 15GB + doładowanie przez internet dodatkowo 5GB, czyli za 25 zł/msc mam ok. 40GB przy czym przechodzi on na kolejny
@PAST: W tej cenie jak chcesz w taryfie głosowej jeszcze większe pakiety internetu to pre-paid Orange i ich pakiet 1 TB za 360 zł ważny rok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PAST: mam i mogę polecić flex nie miałem problemów od grudnia jak przeszedłem.
Kartę wpinam i samo pobiera wcześniej w virgin czasem zapomniałem doładować. Blikiem też można.

Z kodem polecającym TOMASZHA5G Ty i ja dostaniemy po 50 zł jak będziesz miesiąc w flex.
Wbijaj będzie dobrze i mają świetna aplikacje i czat na niej jakby się coś działo szybko odpisują na problemy/pytania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PAST: T-Mobile - 25 zł za 20 GB miesięcznie i no-limit, do tego co tydzień rozdają Internet, za 5 zł więcej masz MMSy bez limitu i oglądanie video bez limitu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PAST: Zwykła oferta 25 zł za 10 GB i no-limit. Za doładowanie przez Internet (w aplikacji) dostajesz kolejne 10 GB, a promocje też są w aplikacji. W tym tygodniu wyjątek, trzeba napisać TAK na 80401 i dostajesz 10 GB na 3 dni