Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@GamesFlemes: Wyprzedź pociąg na starcie, za zakrętem torów masz taki mostek nad kanałem z przęsłem. Wjedź na niego, zejdź z motocykla, jak pociąg będzie przejeżdżał wskocz na niego, sam zastrzel typów (pospiesz się bo potem masz kładkę nad torami która cię zepchnie), zeskocz z pociągu, wróć po dużego dyma. Po misji.

Ewentualnie jak chcesz to zrobić w "normalny" sposób to po prostu trzymaj dystans od pociągu i dym będzie trafiał.
@GamesFlemes: wjezdzaj motorem na wszystkie podwyzszenia. Ja ostatnio odpalilem pierwszy raz fabule od 2006 i wskoczylem motorem w vatosów nawalajac z broni i przeszedlem misje za pierwszym razem w polowie trasy XXD
Polecam moda zmieniajacego pogode w ta z PS2. Czuc wtedy cieplo z ekranu, a wersja z pc jest jakas matowa

Do tego jeszcze limiter klatek bo gra na pc swiruje powyzej 47 i sa dziwne bugi
eric2kretek - @GamesFlemes: wjezdzaj motorem na wszystkie podwyzszenia. Ja ostatnio o...
@GamesFlemes: Ja nie wiem! Jak to można uwalić, skoro wystarczy jechać przy pociągu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Raz udało mi się uwalić wszystkich czterech przed wyjazdem z miasta bez użycia triku z wjazdem na motel przy Idlewood. ()

Nie no, najważniejsze, że cieszysz się grą!
Najlepszego, mirasku. Uważaj tam na Samuela L. Jacksona w barwach LSPD! (