Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 159
Poszłam do Żabki, żeby kupić parę rzeczy. Stanęłam przy lodówkach i wybierałam ser, gdy do środka wszedł policjant i od razu podszedł do kasy. Pół minuty później wszedł drugi, zabrał rękawiczki (te foliowe dla klientów) i wyszedł. Ja w szoku, ekspedientka w szoku, policjant tylko patrzy się w portfel i nic nie mówi.
- Właśnie drugi policjant wszedł, zabrał rękawiczki i wyszedł - powiedziałam. Pani tylko wzruszyła bezradnie ramionami, a mundurowy na to:
- To trzeba dzwonić na policję - i poszedł.

Nie mam pytań.
#koronawirus #policja ##!$%@?
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 142
@cazzanomore: policjant na służbie wszedł do sklepu, ukradł rękawiczki (jest nawet kartka, że to dla klientów, a ten nawet dzień dobry nie powiedział) i poszedł. Może dla niektórych nie jest to dziwne, ale kurczę, serio? Policjant na służbie kardnący foliowe rękawiczki że sklepu?
  • Odpowiedz
- To trzeba dzwonić na policję - i poszedł.

@kittykaktus: A to, #!$%@?, dowcipniś... Szanuję policję, wbrew powszechnym trendom, bo wiem, że bez tej służby byłoby ciężko w tym kraju, ale takie akcje podkopują zaufanie społeczne. Podobne odczucia mam, jak widzę radiowóz #!$%@?ący 70-80 km/h po mieście.
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach: w zeszlym roku firmie w ktorej pracuje ukradziono sprzetu na okolo 10k. Strata dla firmy wieksza ale tylko dlatego ze przestoj i kombinowanie z narzedziami zanim doszly nowe powodowaly mniejszy przerób. Na przesluchaniu u dwóch miłych sledczych zapytalem dla rozluźnienia: to jak, bardziej CSI czy Drogówka?

ŁOPANIE DROGÓWKA TO DOKUMENT
  • Odpowiedz