Wpis z mikrobloga

Nazwijcie mnie idiotą albo ignorantem ale tak zwyczajnie po polsku cieszy mnie że dzięki epidemii globalna próżność dostała słusznie po dupie. Te wszystkie branże gównoeventowe, celebryckie, influencerskie i hui wi co tam jeszcze mają. Te wszystkie gwiazdeczki sportu zarabiające po dwa budżety biednego państwa i cała ta spekulancka #!$%@? z Wall Street i im podobnych marketów. Psi fryzjerzy, coachingowcy i kreatorzy mody... nie jest mi ich żal niech giną i się nie odradzają.

#koronawirus #swiat
  • 30
@PajonkPafnucy: krytyka jest ok, o ile nie jest p0laczkowym buludupiem typu: "hurrr ktoś ma inne potrzeby i wydaje swoje pieniądze na rzeczy, na które ja bym nie wydał durr. mam nadzieję, że wszyscy straco, bo bezużyteczni so durr hurr". No i? Oczywiście, że wiele zawodów może być postrzeganych jako bullshit jobs, ale póki ktoś z własnej woli korzysta z usług takich ludzi, to uważanie, że w sumie epidemia i upadek gospodarki
@PajonkPafnucy: powody do cieszenia masz kiepskie i przedmówcy mają rację. Co mnie cieszy to to, że część przynajmniej antyszczepionkowców się zastanowi czy faktycznie to ma sens, część ludzi żyjący na zasadzie yolo pomyśli, czy rzeczywiście tego chcą kiedy widmo przegranej stanęło przed oczami, część ludzi twierdzących że za komuny było lepiej zauważy może, że w państwie dyktatury i zakazów wcale nie jest tak różowo. Ogólnie mam nadzieję, że troszeczkę ten świat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PajonkPafnucy: właśnie debilu powinieneś się cieszyć, że są takie zawody i że z nich ludzie są w stanie się utrzymywać. To znaczy że ludziom się dobrze powodzi i mogą sobie pozwolić na niszowe i nietypowe usługi. Ale widzę, że ty z tych co by chcieli żeby wszyscy w polu ziemniaki kopali i gówno mieli z tego, tfu
@turok2016 moze nie tylko praca fizyczna, ale czy nie uwazasz ze zarobki np piłkarzy sa chore? A naukowcy dzieki którym mamy leki na wiele chorób, czy ci którzy opracowują szczepionki na wirusa dostają pare tysiecy na miesiac max?
A i widze w komentarzach wykopfejs, bo jak jest temat influencerek czy jakis gownoszkoleń o tematyce #!$%@? wie jakiej to wszyscy cisna beke, ale jak teraz ktos mówi ze te gównobranże upadną to wszyscy go jebią xD
@PajonkPafnucy:
Zauważ ze wszystkie rzeczy poza produkują żywności i budowy szop/domów są bez sensu. Wyzywisz się, wyśpisz bezpiecznie i kolejny dzień.

A taki informatyk?
Robi program np. do szkoły, żeby później można z tej szkoły tworzyć kolejnych informatyków, którzy ten system ulepszą i tak w kółko.

I to wszystko się zaczęło od tego, że ludzie przestali być samowystarczalni (własna, indywidualna produkcja jedzenia i schronienia) i wprowadzili tzw. GOSPODARKĘ, która jest oparta
i cała ta spekulancka #!$%@? z Wall Street i im podobnych marketów.


@PajonkPafnucy: naiwny jesteś.
Grube ryby zawsze pierwsze/przed dostają cynk i odpowiednio się przygotowują. A nawet jeśli nie to i tak z racji kasy i kontaktów zapewniają sobie wszystko, co najlepsze.
Zresztą wolałbym mieć 100mln i stracić 50mln niż zarabiać 3k netto w Pisolandii.

"zwykli ludzie" mają zawsze najgorzej.