Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron: swoją drogą ciekawi mnie czy ludzie przyjmują te mandaty. Bo choć byłbym grzeczny i starał się załagodzić sytuacje to jednak nigdy w życiu nie przyjąłbym takiego mandatu
  • Odpowiedz
@enron: błąd. Jedni i drudzy nie mogą, ale z alkusa nic nie ściągniesz, a z normika jak najbardziej


@kotwica407: no to ciekawe jakim prawem wszystkie przybytki "Alkohole 24/7" działają. Nie powinny aby zostać administracyjnie zamknięte? Tego gówna na każde osiedle jest po 4-5 sztuk...
  • Odpowiedz
Wszyscy ich znienawidzili

@droid43210: Ja nie. Ciężko chyba żeby alkoholicy szli do mediów skarżyć się na opresyjną policję. Poza tym jakie według Ciebie przepisy powinni wprowadzić żeby ogarnąć cały kraj i wszystkich zadowolić?
  • Odpowiedz
@darjahn: Chodzi o bezprawie jakie stosują. Jeśli konieczna jest całkowita izolacja to niech to zrobią jak powinni. Stan wyjątkowy pozwoli uratować wiele przedsiębiorstw przed upadkiem. A jeśli chodzi o restrykcje, to są totalnie nie przemyślane, wprowadzane na #!$%@? byle tylko były
  • Odpowiedz
@darjahn: stan wyjątkowy. Niech ograniczą wolność zgodne z prawem i konstytucją a nie robią sobie co chcą.


@droid43210: a ja się nie zgadzam. Zakaz spacerowania czy aktywności fizycznej jest bezzasadny, niezależnie od tego czy jest stan wyjątkowy czy nie.
  • Odpowiedz
@darjahn: Chodzi o bezprawie jakie stosują. Jeśli konieczna jest całkowita izolacja to niech to zrobią jak powinni.


@droid43210: tyle że nie jest potrzebna całkowita izolacja. No chyba, że nasz rząd ma jakieś tajne dane o tym, że wirus nabrał nowych zdolności i strzela swoim DNA na kilka metrów a potem krąży w powietrzu przez godzinę w poszukiwaniu ofiary...
  • Odpowiedz
@enron: Ale nie ma zakazu spacerowania tylko korzystania z pełniących funkcje publiczne i pokrytych roślinnością terenów zieleni, w szczególności z parków, zieleńców, promenad, bulwarów czy ogrodów. Skoro gromadzą się tam ludzie ignorując zalecenia to wprowadzili zakaz. Pomijając brak stanu wyjątkowego według mnie dobrze zrobili.
  • Odpowiedz