Wpis z mikrobloga

Oglądam dzisiejszy #hotelparadise a tam tekst Olki do Adama o tym czemu nie podała ręki Marietcie: „#!$%@? rękę podasz?!” Co tu się... (ʘʘ)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czaisztypa: Olka poczuła się urażona tym, że w sprawę jakby między nią a Violka wtrąciła się Marieta (jak zwykle), po rajskim Marieta jakby nigdy nic do Olki podeszła "supcio jesteśmy razem w finale, gratki" no i w sumie może zbyt ostro Olka zareagowała, ale nie dziwię się że nie chciała bratać się z Marietta
  • Odpowiedz
Ta Olka jest jakaś dziwna, jak Violka podeszła do niej to najpierw jej powiedziała, że nie ma do niej żalu a później #!$%@?ęła litanie, że sie na niej zawiodła.
  • Odpowiedz
@mondaymorning000: też mi się tak wydaje. Btw na tablicy do odwieszania kluczyków jest 18 miejsc, jak dotąd było 16 uczestników, byłam pewna, że dziś wejdą nowe twarze, ale znowu wprowadzili starych uczestników, myślicie, że ktoś całkiem nowy mq szanse jeszcze wejść?
  • Odpowiedz
@Ftxsxhs: Myślę, że nie. Starzy pewnie wchodzą specjalnie przed samą końcówką, a potem zostają na Bali do finału. Za to możemy się pewnie spodziewać, że znowu wejdzie Marta.
  • Odpowiedz