Wpis z mikrobloga

-Mistrzu Stah Scheku, choć zobacz! - zawołał mistrz Coll przeglądając swojego pada.
-Czekaj, muszę założyć okulary. Co to? Kto zrobił to zdjęcie? Jak oni przebrali tego najemnika za psa?
-Nikt go nie przebierał, to jest przeróbka.
-Kto to zrobił?
-Jakiś anonimowy użytkownik holonetu.
-Znasz go?
-Nie, zrobił to anonimowo i wrzucił na holoportal ze śmiesznymi obrazkami.
-Hohohoho, no nie mogę, przebrali najemnika za psa, hehehe. Oh, na Moc. Nie wytrzymam! Hahaha, to jest wyborne. Wyślij to, żeby wszyscy mogli widzieć.
-Już jest wysłane, jest w holonecie, każdy może to zobaczyć.
-Nawet Lorisas? I Izaelo? I ten najemnik, jak mu tam było? Krwawy dziewięć? I co powiedzieli?
-Nie wiem czy to widzieli, ale ten obrazek ma 20 plusów, jak każemy padawanom manipulować głosami to może trafi na główną. Wtedy więcej osób to zobaczy.
-Zróbmy tak! Hahaha! I co teraz wam pewnie łyso! Hahaha! Pokaż mi Aqumulusie jak się robi te przeróbki.
-To bardzo proste, bierze mistrz holopainta i…
Mistrz Coll pokazał krok po kroku w jaki sposób robić holomemy. Uradowany mistrz Stah Schek poszedł po swojego pada wypróbować swoją nową umiejętność.
-Hohoho, za psa, no nie mogę, w sensie, że ich musi słuchać bo go zbiją, hahaha, no nie wytrzymię normalnie - mówił pod nosem Mistrz Stah Schek wracając do swojego gabinetu.

@Stah-Schek

#lacunafabularniestarwars
Akumulat - -Mistrzu Stah Scheku, choć zobacz! - zawołał mistrz Coll przeglądając swoj...

źródło: comment_1586155718dXLFCSH59L3nc7nFRJooiZ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz