Wpis z mikrobloga

@Asmo: na shinden.pl masz zbiór setek anime gdzie każde poukładane jest chronologicznie.
Masz tam wymienione prequele/sequele/spin-offy i inne poboczne odcinki( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Asmo: 3 sezony gdzie 3 jest podzielony na 2 partie po 12 i 10 odcinków 4 sezon jest wstępnie zapowiedziany na okolice października tego roku.
Dochodzi do tego 1 kinowka 2 godzinna.

https://shinden.pl/titles/14418-shingeki-no-kyojin

Jak zjedziesz na dół masz powiązane i rozpiskę na serię są też serię poboczne po 7m/odc i wersję alternatywne.
Możliwe jest żeby obejrzeć niektóre serię ze będziesz musiał się zarejestrować ale korzystanie z tego jest całkowicie za darmo
@Asmo: Mireczku, kiedy będziesz oglądał sezon 2, to w odcinku 10 pomiń całkowicie fragment od 10:50 do 13:45, zawiera on adaptacje fragmentu mangi, który powinien znajdować się w ostatnim odcinku drugiej części trzeciego sezonu (sic!). Absolutnie nie rozumiem tej decyzji twórców. Miesiąc temu obejrzałem wszystko z osobą która nic nie widziała (ja widziałem kiedyś 1 sezon, potem zacząłem czytać mangę) i było to dla mnie spore zaskoczenie. Wróć do niego jak
Absolutnie nie rozumiem tej decyzji twórców.


@Tysiak1000: to była bardzo logiczna decyzja.

1. Jest to kolejna wskazówka, a nie odpowiedź. Widz nie może czuć się zaspoilowany tą historią z fragmentu o którym piszesz.

2. Arc postaci o której jest to backstory zakończył się w drugim sezonie, nie ma sensu wracać do niego w trzecim, bo nikt już o niej nie będzie pamiętał.

3. Trzeci sezon był upakowany akcją i rozwinięciem historii.