Wpis z mikrobloga

Popełniłem taki oto portret Billie Eilish ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli są tutaj dobre duszyczki, które chciałby mi pomóc w dobiciu do 4k godz. oglądania filmów, (nie mogę się przebić odkąd YT wprowadził nowe kłody pod nogi, brakuje 2k) bym mógł w końcu włączyć monetyzację ( ͡° ʖ̯ ͡°) to tutaj link do kanału Może każdy znajdzie coś dla siebie. Z góry dziękuję każdemu kto zechce pomóc. Miłego wieczoru ʕʔ

Jakby ktoś chciał mnie znaleźć to tutaj
Instagram
Facebook
YouTube
DeviantArt

Założyłem swój tag --> #bajanart pod, którym znajdziecie w przyszłości więcej moich prac.
Zapraszam chętnych do obserwowania ^^

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #film #billieeilish #youtube
BajanArt - Popełniłem taki oto portret Billie Eilish ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli są tutaj dobre...

źródło: comment_1586115233waaCohrB2oL4JT1OW8XMLd.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BajanArt: zastanawia mnie sens robienia takiego długiego filmu o tym, że kogoś narysowałeś, bez mówienia czegokolwiek. Speedarty imo powinny być 3 max 5 minutowe, bo mają pokażą tylko fakt narysowania obrazku. Jeżeli chciałbyś tłumaczyć co i jak narysowałeś, dać jakieś wskazówki wtedy ok, niechaj to trwa i godzinę, zainteresowani pooglądają.
Sam obrazek jest ładny, nie znam się, więc tylko pochwałę że mi się podoba ( ͡º ͜ʖ͡º
  • Odpowiedz
@BajanArt: Z jednej strony to co mówił @Kasia123456789, troszkę trudno przebrnąć przez 15 minutowy odcinek.

Z drugiej: nie myślałeś żeby nazywać filmy po angielsku? Skoro i tak nic nie mówisz to może miałbyś lepsze zasięgi w ten sposób?

A, no o chciałem tylko powiedzieć, że też bym chętnie przytulił taki ładny obrazek w rozsądnej cenie :D
  • Odpowiedz
@BajanArt o nudne to jest.
Powinieneś:
- po pierwsze dawać timelapse rysowania
- po drugie tytuły powinny być angielsko jezyczne
- po trzecie, aby zdobyć popularność musisz niestety rysować popularne postaci, wręcz banały
Teraz zobacz ile wyświetleń ma Geralt i Yen u Ciebie.
Od siebie dodam, że musisz dodać dobra muzykę non-copyright i masz kanał.
  • Odpowiedz
@BajanArt: i to jest portret idealny. Wygląda jak żywa osoba, spojrzenie oddaje osobowość. Podobieństwo stuprocentowe. Brawo, to jest prawdziwy talent. I filmik też zacny, będę się jutro asmrować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz