Wpis z mikrobloga

xxxDDD TVP Bydgoszcz opublikowała materiał na temat sytuacji księgarzy podczas pandemii. Dziennikarze odwiedzili z kamerą “Skrzynkę na bajki”, jedną z bydgoskich księgarni. Dołączyła ona do ogólnopolskiej akcji “Książka na telefon”, która stanowi w obecnej sytuacji wsparcie dla księgarzy.

Właściciel księgarni Piotr Kikta, oglądając materiał na stronie internetowej TVP Bydgoszcz, zauważył jednak, że tęczowa flaga, która wisi na jednej ze ścian, została pozbawiona koloru. Sytuację opisał w mediach społecznościowych.Czarno-białą flagę widać na załączonych screenach z materiału.

- Mam tęczową flagę, bo moje dzieci dostały ją w zeszłym roku na marszu równości. Ona jest ładna, kolorowa i jest to symbol tego, że się solidaryzuję z wykluczanymi grupami, nie tylko z LGBT+ - tłumaczy w rozmowie z tokfm.pl

- Myślę, że jakiś gorliwy realizator zrobił to... z przekonania, albo ze strachu przed "górą". Wyszło żałośnie - dodaje.

Podkreśla, że za całą sytuację nie wini dziennikarzy i jest im wdzięczny za stworzenie tego materiału.
#bekazpisu #tvpis #lgbt #telewizja #bekazprawakow #koronawirus #bekazpodludzi
O.....l - xxxDDD TVP Bydgoszcz opublikowała materiał na temat sytuacji księgarzy podc...

źródło: comment_1586103374zXuoObG5zNsGFaQw6PEH2Y.jpg

Pobierz
  • 10
@Olga_Lengyel: Montowałem 2 lata w jednym z ośrodków regionalnych. Naprawdę podziwiam ze komuś w tvp Bydgoszcz chciało się z tym bawić podczas montazu. Na taki materiał max to była 1 godzina z nagraniem offów, wycięciem setek i przykryciem tego. Do tego stosunkowo małe zarobki, wiec naprawdę nie chciało się robić nic ponad to ( ͡° ͜ʖ ͡°)