Wpis z mikrobloga

@AGS__K: W sumie bardziej chodzilo mi o ignorancje, co do Rokossowskiego to bardzo skomplikowana postac, z jednej strony byl Polakiem jednak z drugiej skomplikowana historia tak, a nie inaczej pokierowala jego losy. Wielu owczesnych towarzyszy potwierdzalo fakt ze Polakiem sie nie czul. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CiemnaStronaNiemocy: Uważał się, ale był też szczerym komunistą, a ten jest internacjonalistyczny. W papierach zawsze wpisywał sobie narodowość polską, a swoje 70 urodziny spędził w mundurze LWP.
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: Reszta to jakaś bieda, przebadałem prawie 300 lasek, z czego chyba z 5 ma dziadka milicjanta, jedna miała jakiegoś partyjniaka i ta jest prawnuczką I sekretarza xD
  • Odpowiedz
@Frank_Parker: W większości pytają czemu pytam i odpowiadają, że nie, albo niestety nie (bo chad hehe na profilowym XD), a jeśli znajdzie sie jakaś na tak, to pytam o instagrama.
Niestety, ale zbudować dialog z tinderowyumi julkami to szukanie cudu, więc szczególnie mi sie nie chce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AGS__K: w trzecim pokoleniu to się czerwień przeważnie już spiera, chociaż nacjonalizację dobrze prosperującego prywaciarza wraz z przejęciem majątku możesz grzecznościowo zaproponować, a nuż się zgodzi.
  • Odpowiedz