Wpis z mikrobloga

Mam do was alepel mircy. Skończcie szczuć na policjantów, ktorzy wykonuja swoja pracę! Zrozumcie, że to rządzący ustalają prawo, a policja jest od wykonywania ich poleceń. Policjanci sami sobie nie wymyślili, że gdzieś tam nie można chodzić... NAprawdę to jest aż tak trudne do zrozumienia, że oni sa tylko od wykonywania rozkazów z góry? Już słyszę na wykopie, ze policja podczas epidemii stracila w oczach wielu osób, tymczasem to wlasnie oni teraz sa najbardziej narazeni na tego wirusa, a poza tym maja #!$%@? do gadania w sprawie tego czy ktos sobie moze chodzic po lesie czy nie... Mircy! Zrozumcie, ze to Kaczynski z Vateuszem ustala prawo, a nie starszy posterunkowy Kowalski. Dopiero co przeczytalem wysryw jakiegos wykopka, ktory oburzyl sie na policje, ze podjechala na myjnie i sie go pytali czemu w domu nei siedzi xd Wykopek nie dostal zadnego mandatu, ale i tak wielce oburzony, ze milicja wrocila... #!$%@? czlowieku nie dostales zadnego mandatu a #!$%@? o tym jak bardzo sebiksy w mundurach poczuli wladze i ci uprzykrzają życie. Szczerze dla mnie taka postawa jest żalosna. Sam nie lubie policji, ale przeciez to nie oni wymyslaja te durne zakazy.
#koronawirus #policja #przemyslenia #prawo
  • 129
  • Odpowiedz
@dwarfguard: napisze tylko tak: mozesz sobie uwazac, ze nikt nie wprowadzil zadnego prawa, ale nie badz pozniej zdziwiony, ze ktos je egzekwuje. Nieznajomosc prawa nie zwalnia cie z przestrzegania prawa. Oczywiscie mozesz skeirowac to do sada. No i po raz nei wiem ktory napisze ze nie jestem psem, tylko w przeciwieniestwie do wykopkow wiem jak dziala swiat
  • Odpowiedz
rządzący ustalają prawo, a policja jest od wykonywania ich poleceń. Policjanci sami sobie nie wymyślili, że gdzieś tam nie można chodzić


@kfiatek_na_parapecie: coraz więcej jest przykładów, że sami sobie wymyślili. Na stronie rządowej, że można biegać, a oni w ramach żartu wrzucają mandat za bieganie. Niech egzekwują prawo, a nie sami biorą się za interpretacje.
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Jak walczyli o swoje podwyżki to jakoś mogli mieć wszystko w dupie i dawać tylko pouczenia a teraz gdy robią za psy władzy to już im nic nie przeszkadza. Należy się im wyłącznie pogarda i potępienie społeczeństwa.
  • Odpowiedz
pytam sie, co powinno zrobic w tym momencie 100 tys. policjantow skoro nie zgadzaja sie z mateuszem?


@kfiatek_na_parapecie: wykonywać swoje obowiązki z rozsądkiem i ludzkimi podejściem. Czy te 100 tyś policjantów to zwykłe roboty? Czy nie ma w ich strukturach kogoś, kto mógłby określić, które działania mają jakieś podstawy prawne, a które są conajmniej mocno wątpliwe, gdy rozkazy spływają coraz niżej w hierarchii? Może zrozumieć, że nie są tu do
  • Odpowiedz