Wpis z mikrobloga

Mam do was alepel mircy. Skończcie szczuć na policjantów, ktorzy wykonuja swoja pracę! Zrozumcie, że to rządzący ustalają prawo, a policja jest od wykonywania ich poleceń. Policjanci sami sobie nie wymyślili, że gdzieś tam nie można chodzić... NAprawdę to jest aż tak trudne do zrozumienia, że oni sa tylko od wykonywania rozkazów z góry? Już słyszę na wykopie, ze policja podczas epidemii stracila w oczach wielu osób, tymczasem to wlasnie oni teraz sa najbardziej narazeni na tego wirusa, a poza tym maja #!$%@? do gadania w sprawie tego czy ktos sobie moze chodzic po lesie czy nie... Mircy! Zrozumcie, ze to Kaczynski z Vateuszem ustala prawo, a nie starszy posterunkowy Kowalski. Dopiero co przeczytalem wysryw jakiegos wykopka, ktory oburzyl sie na policje, ze podjechala na myjnie i sie go pytali czemu w domu nei siedzi xd Wykopek nie dostal zadnego mandatu, ale i tak wielce oburzony, ze milicja wrocila... #!$%@? czlowieku nie dostales zadnego mandatu a #!$%@? o tym jak bardzo sebiksy w mundurach poczuli wladze i ci uprzykrzają życie. Szczerze dla mnie taka postawa jest żalosna. Sam nie lubie policji, ale przeciez to nie oni wymyslaja te durne zakazy.
#koronawirus #policja #przemyslenia #prawo
  • 129
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kfiatek_na_parapecie: policja straciła wiele w moich oczach przede wszystkim dlatego że w czasie mojej kwarantanny potrafili dzwonić i 6 rano i wyskakiwać z ryjem że mam wyjść się pokazać do okna, ha tfu
  • Odpowiedz
@Mzil: po pierwsze maja egzekwowac przepisy po drugie zaden policjant nie zarabia 2.5k. Rozumiem, ze jak ktos ci dal te pare tysiecy euro to teraz czujesz sie bogaczem i plujesz na tych, ktorzy zarabiaja mniej i masz kompleksy no ale coz... sprawdz sobie ile zarabia policjant
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 110
@kfiatek_na_parapecie: to powiedz mi:
- czy mogę iść na cmentarz? (w niektórych województwach są za to mandaty, w innych nie)
- jak daleko od domu mam wyjść na spacer z psem? Konkretnie w metrach
- jak daleko mogę wyjść na spacer dla higieny psychicznej?
- co jest dozwolone w sklepie jako zakupy a co nie (alkohol ponoć nie)
- czy jeśli poczuję się słabo i w drodze do sklepu usiądę na
  • Odpowiedz
Proste - policja wzięła mega nieostre prawo i #!$%@?ła w swoje ramy tak, żeby zmaksymalizować mandaty i #!$%@?ć ludzi terrorem


@Waspin: proste - pokaz mi w jaki sposob policja "wziela" nieostre prawo... Powiedz mi w ktorej to komendzie stworzono to prawo? ktory policjant kazal kaczynskiemu cos takiego zrobic?
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: zadne fikolki to znany argument dla wszystkich co mysla tak jak ty "ci policjanci to biedni bo wykonuja tylko co sie im kaze". Tak samo sie tlumaczyli kolesie na procesie norymberskim. Proste a nie zaden fikolek.

Wiec do meritum - polecenia owszem maja ale jak je beda wykonywac zalezy tlko osobiscie od nich
  • Odpowiedz